2019 Balandžio 12 d.

Sveikatos technologijos ir sveika mityba: klasterių vaidmuo

Organizatorius: MITA, LIC, National Food Cluster, iVita

Vieta: Žemės ūkio mokslo ir technologijų parkas, IV rūmai, Studentų g. 8a, Akademija, Kauno rajonas

Visus besidominčius klasterizacija ir sveikatos sektoriaus inovacijomis kviečiame į renginį „Sveikatos technologijos ir sveika mityba: klasterių vaidmuo”, kurio metu užsienio ir Lietuvos ekspertai pristatys naujausias įžvalgas apie sveiką gyvenseną ir sveikos gyvensenos įpročius, pasaulines mitybos strategijas. Akademikai ir klasterių atstovai atskleis, kaip kuriamos produktų inovacijos ir kokios naujausios sveikatos technologijų tendencijos.

Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija. Renginio kalbos – lietuvių ir anglų (bus sinchroninis vertimas).

ATNAUJINIMAS: Norėdami pasižiūrėti pranešimus, spauskite ant pranešimo pavadinimo programoje.

Renginio programa

8.00 – 8.55 Registracija ir pasitikimo kava
8.55 – 9.00 Sveikinimo žodis

Česlovas Bobinas, Asociacijos nacionalinis maisto ūkio klasteris direktorius

9.00 – 10.30 Dr. Paul Clayton, farmakologas, mitybos specialistas, “Tegul jūsų maistas būna jūsų vaistas”
10.30 – 11.15 Johan Cronstedt, holistinės medicinos mokytojas, Ilgalaikis kūno ir proto balansas
11.15 – 11.45 Rolandas Pridotkas, Asociacijos Nacionalinis maisto ūkio klasterio narys – UAB “Rūta”, direktorius, “Nacionalinis maisto ūkio klasteris. Kaip kuriamos inovacijos”
11.45 – 12.45 Pietų pertrauka
12.45 – 13.15 Dr. Aurimas Mačiukas, Active training mokymo programų vadovas:  “Naujų sveikatos technologijų tendencijos ir klasterizacijos nauda naujų produktų kūrimui”
13.15 – 14.15 José Vidal, generalinis SEA direktorius, SHA fitneso vadybininkas, „ Sveikos gyvensenos įpročiai“

 

14.15 – 14.45 Artūras Sujeta, mitybos ir sveikos gyvensenos specialistas, „Geriausios mitybos strategijos pasaulyje”
14.45 – 15.00 Kavos pertrauka
15.00 – 15.30 Akad., Prof. dr. Pranas Viškelis, Nacionalinio maisto ūkio klasterio narys – LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės institutas, Lietuvos mokslo akademija, “ Inovatyvių, biologiškai vertingų maisto produktų kūrimas: mokslo ir verslo bendradarbiavimas”
15.30 – 16.00 Rimantas Tuskevičius, Asociacijos Nacionalinis maisto ūkio klasterio narys – UAB “SatiMed”: “Bendradarbiavimas tarp klasterio įmonių: inovatyvių produktų kūrimas ir patekimas į didžiasias pasaulio rinkas”

„Sveikatos technologijos ir sveika mityba: klasterių vaidmuo” renginys yra viena iš Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) koordinuojamo projekto „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra“ (InoLink) veiklų. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projektas vykdomas kartu su partneriu – Lietuvos inovacijų centru (LIC), o jo tikslas – skatinti įmonių jungimąsi į klasterius, didinti klasterių brandą, skatinti augimą bei tarptautinį bendradarbiavimą.