10 lapkričio d., 2022

Svarbiausias metų renginys – jau greitai

Klasterių narius ir besidominčius klasterių veikla lapkričio 22 d. kviečiame į 6-ąją kasmetinę konferenciją ir partnerių paieškos renginį  Cluster Forum 2022: The Next Generation.

Klasteriai Lietuvoje spėjo toli pažengti, tačiau kylantis efektyvumas ir sparčiai augantis tarptautiniu mastu sertifikuotų klasterių skaičius didina ir jiems keliamus lūkesčius. ES į klasterius žvelgia jau ne tik kaip inovacijų šaltinį. Naujoji klasterių karta –  dvigubos transformacijos lyderiai ir tarptautinių vertės kūrimo grandinių stuburas.

Inovacijų agentūra kartu su Lietuvos inovacijų centru (projektas InoLink) kviečia tarptautinę klasterių bendruomenę aptarti, ką reiškia būti ES vadybos meistriškumo žyma sertifikuotu klasteriu ir kas svarbiausia ateities klasteriams. Baltic Cluster Forum 2022: The Next Generation konferencijos ir tinklaveikos renginio tikslas  –  įkvėpti pokyčiams, pasidalinti patirtimi ir išgryninti idėjas, kaip klasteriai galėtų kurti proveržį žaliosios ekonomikos srityje.

Registracija čia.

Renginys nemokamas. Pagrindinė renginio kalba  –  anglų.

Programa nuolat atnaujinama ir ją rasite čia.

Baltic Cluster Forum 2022 yra organizuojamas pagal projektą „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra  (INOLINK)“, kuris finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Jis skatina įmonių jungimąsi į klasterius, didina klasterių brandą, prisideda prie jų augimo bei tarptautinio bendradarbiavimo plėtros. Projektą įgyvendina Inovacijų agentūra (IA) kartu su partneriu  – Lietuvos inovacijų centru (LIC).


Kitos naujienos

06 vasario d., 2023

Hook Up on Tinder

Since dating can be stressful, there is the possibility of humor to try to reduce tensions. In a new study…

03 vasario d., 2023

How To: Replace Delete Protected DLL Files In Windows 7 & Vista

In the preceding section, I answered if a .dil file can really contain a virus. And, since the .dil virus…

29 lapkričio d., 2022

InoLink: projektas baigiasi, pagalba tęsiasi

Klasteriams skirtas projektas „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra (InoLink)“ skaičiuoja paskutines savo dienas. Inovacijų agentūros koordinuojamas projektas veikė net šešerius…

24 lapkričio d., 2022

Klasterių bendruomenė Lietuvoje: sutaupykite 5 darbo metus

Artėjant metų pabaigai Lietuvos klasterių bendruomenė jau šeštąjį kartą susibūrė į tradicinį Baltijos klasterių forumą. Jo metu užduotas dalyvio klausimas…