IRT

Waynord

Waynord Cluster buvo įkurtas 2016 . Mažesnių IT kompanijų idėja apisijungti ir įgyvendinti didesnius projektus, panaudojant bendrus išteklius nėra nauja ir mums buvo labai natūralu – mūsų jungtinės pajėgos, mūsų įvairi patirtis ir įgūdžiai bus naudingi klientams. Dirbdamos atskirai IT įmonės visada gali kreiptis į savo IT partnerius ir paprašyti pagalbos, tačiau būdamas klasteryje kiekvienas dalyvis prisiima pilną atsakomybę už galutinį rezultatą, kurį tik klasteryje galima pasiekti tik sklandžiai ir organiškai.

Pradžioje „Waynord“ buvo 5 įmonių sąjunga, kurios tikslas buvo ir toliau plėstis, sukuriant daugiasluoksnių paslaugų pasiūlymą bet kuriam klientui. Mes užaugome ir dabar vienijame 8 įmones: „Aciety“ (koordinatorius), „digitouch!“, „Front-IT“, „Osos“, „iTO“, „Devus“, „Indeform“, „We Are Marketing“. Visose mūsų įmonėse augo profesionalų skaičius ir pajamos ir dalis to augimo yra deka “Waynord” klasterio.

Koordinatorius

UAB Aciety

Aciety“ yra „Waynord Cluster“ koordinatorius ir pirminis sumanytojas. Būdama B2B platforma Europos IT įmonėms, ji palaiko glaudžius ryšius su atrinktomis, patikrintomis organizacijomis ir siekė įgyvendinti Skandinaviško klasterio idėją.

„Aciety“ yra profesionalių IT kompanijų ir programinės įrangos kūrėjų platforma, padedanti klientams rasti geriausias ilgalaikes užsakomųjų partnerių atitiktis. Mes pasiekiame rezultatą dviem pagrindiniais etapais:

  1. Mes iš anksto tikriname tiekėjus, kad priimtume tik tuos, kurie gali pateikti kokybiškus rezultatus, kad klientams nereikėtų patiems atlikti rinkos tyrimų.
  2. Mes naudojame priskyrimo variklį, kuris duoda keletą, tačiau labai suderinamų rezultatų, užuot paprašę klientų paskelbti projektus ir laukti daugybės (iš esmės nesusijusių) pasiūlymų iš galybės tiekėjų.

Kadangi pagrindinis mūsų darbas yra iš anksto suderinti ir koordinuoti klientų ir tiekėjų sąveiką, buvo natūralu taip daryti ir klasteryje. „Aciety“ bendravimo įgūdžiai, daugiapakopio bendradarbiavimo valdymo patirtis yra labai svarbūs sklandžiai klasterio veiklai.

www.aciety.com

[email protected]

+370 673 69466


Nariai

Devus

Devus – tai įmonė, kuri specializuojasi marketingo, konsultavimo, e-komercijos sferose ir ne tik.

Įmonės patirtį ir galimybes nusako ne tik jų klientai, kaip gigantai Red Bull, bet ir jų pačių sukurtas marketingo ir e-komercijos produktas FirePush.

Front-IT

Front IT 2006 metais įkūrė du skandinavai. Nuo tada, komandai paaugus iki 20 profesionalų, įmonė kurią web-based programas plačiam klientų ratui. Jiems patinka ieškoti sprendimų sudėtingoms problemoms, o tai jie pradeda klausdami tikslingus klausimus. Nuo pat projekto pradžios Front IT dirba, kad kuo geriau suprastų jūsų verslo poreikius ir galėtų pateikti geriausią produktą, nuo idėjos iki vykdymo.

Indeform

Indeform – pilną paslaugų kompleksą teikianti kompanija, kuri specializuojasi vizualinėse technologijose, programinės įrangos kūrime ir skaitmeninėje grafikoje. Indeform visada siekia inovacijų ir techninio meistriškumo, taip padėdami savo klientams pasiekti aukštumų.

ITO

iTO – programinės įrangos gamintoja „Nuo idėjos, iki strategijos, iki integracijos”.

Mes padedame keisti įmones, jų valdymą, požiūrį per pruidėtinę technologijų prizmę.

Osos

OSOS 2012-aisiais įkūrė du ambicingi verslininkai. Kompanija teikia pirmenybę ilgalaikiams projektams, daugiausiai dėmesio skirdama kliento poreikiams. Įmonė kasdien tobulėja pasitelkdama aktyvią komunikaciją, taip demonstruodama sugebėjimą sugebėjimą siekti inovacijų, tapti geresniais IT partnereiais bei augti tiek kaip kompanija, tiek kaip asmenybės.

UAB Digitouch!

Digitouch! užsiima procesų konsultavimo, Verslo Valdymo sistemų, internetinių svetainių ir e-parduotuvių kūrimu, mobiliųjų aplikacijų bei skaitmeninių produktų/platformų kūrimu ir vystymu. Lietuvoje atstovauja Canias ERP verslo valdymo sistemą. Teikiamos naujų produktų MVP projektavimo, dizaino ir programavimo paslaugos.

We Are Marketing

WeAreMarketing įkurta 2012 metais, kompanija savo darbą apibūdina kaip „ryšio tarp prekinio ženklo ir žmonių sugrąžinimą”.

Komanda sutelkia savo pastangas augti kartu su klientu, bei kelia ypač aukštus standartus savo atliekamam darbui.