Gamyba ir inžinerija, IRT

TOOLAS

TOOLAS  (buv. VITEK) jungia įmones ir organizacijas, veikiančias lazerių ir šviesos technologijų, informacinių ir kosminių technologijų, robotikos ir elektronikos technologijų srityse ir vykdančias bendrus projektus. Klasterio bendruomenė teritorinio bei mokslinio bendradarbiavimo  pagrindu pradėjo veiklą nuo 2015 m. 

Koordinatorius

VšĮ Visorių informacinių technologijų parkas

Viešoji įstaiga Visorių informacinių technologijų parkas (VITP) įsteigta 2002 m. VITP, kaip klasterio kordinatorius, siekia vystyti bendradarbiavimui reikalingą aplinką, sutelkti bendrus resursus ir kompetenciją į lazerių ir šviesos technologijų, informacinių ir  kosminių technologijų, robotikos, elektronikos, kitų susijusių sektorių vystymą, siekiant sukurti didesnę pridėtinę vertę, didinti klasterio narių konkurencingumą ir tarptautiškumą.

 


Nariai

ADOS-TECH

Aukštųjų technologijų įmonė siūlo opto-mechanines ir optines paslaugas bei terminio ir naktinio matymo prietaisus įvairiems naudotojams ir pritaikymams: individualiems medžiotojams, pasienio kontrolei, jūrinėms programoms, saugumo institucijoms, avarinėms tarnyboms ir kt.

Direct Machining Control | DMC

DMC kuria programinę įrangą, kuri automatizuoja kasdienes lazerinių mašinų valdymo užduotis, suteikdama „viskas viename“ sprendimą, leidžiantį vartotojams visiškai automatizuoti pramoninių OEM sistemų ar didelės apimties tyrimų užduotį.

Klaster

EKSTREMALĖ

UAB Ekstremalė – metalo apdirbimo įmonė, siūlanti CNC tekinimo ir frezavimo bei miltelinio dažymo paslaugas. Nuo įmonės įkūrimo 2005 įgijo patirties ir gali tenkinti aukštus užsakovų reikalavimus. Klientai yra lazerių, apšvietimo sistemų, optikos ir optomechanikos, robotikos, gynybos, kosmoso ir elektronikos pramonės šakų atstovai.

Specializuojasi prototipų ir mažavienetinėje gamyboje, geba greitai ir lanksčiai įvykdyti patikėtas užduotis. Su partnerių pagalba galima atlikti paviršiaus padengimo (anodavimo, cinkavimo, nikeliavimo, sidabravimo, auksavimo ir kt.), pjovimo ir graviravimo lazeriu, šilkografijos ir lankstymo paslaugas.

Dirbama su įvairiomis medžiagomis – aliuminiu, nerūdijančiu plienu, plienu, variu, žalvariu ir įvairiais plastikais.