Energetika ir statyba, Gamyba ir inžinerija, IRT, Kūrybinės industrijos

Santaka klasteris

Klaster

SMART HOME SOLUTIONS

Santaka klasteris yra Lietuvos ir regiono įmones vienijanti asocijacija, kurios tikslas skatinti inovacijas ir pasitelkiant technologinius sprendius, kurti produktus bei paslaugas pritaikytas gyvenamosios ir bendrai aplinkos priežiūros ir saugumo gerinimui.

Kuriami sprendimai apima bet neapsiriboja, aplinkos saugumo sistemų kūrimu ir diegimu – išmaniųjų tvorų ir aplinkos stebėsenos automatizuotais sprendimais, patalpų bei išorinės teritorijos kontrolės sprendimais, išnaudojant daiktų interneto technologines galimybes, gerbūvio ir komforto sprendimais – išmaniųjų laistymo, sodininkavimo, vejos priežiūros, baseinų, vandens tiekimo, valymo ir valdymo sistemų vystymas ir priežiūra, aplinkos valdymo ir išmanūs energetinio vystymo sprendimai kaip alternatyvios energetikos sprendimų diegimas bei valdymas visose išmanaus aplinkos valdymo sistemose.

Bendradarbiaudami MTEPI veiklose, kuriame pasaulinio lygio namų ir aplinkos valdymo, saugumo, energetikos ir inžinerines technologijas

Santaka klasterio vizija yra tapti patikimu ir pripažintu technologinius, inžinierinius, kūrybinius sprendimus kuriančių, vystančių ir diegiančių įmonių asociacija, kurinčiu novatoriškus ir konkurencingus sprendimus, kuriančius pridėtinę vertę bei skatinančius klasterio narių eksportą į tikslines rinkas.

Klasterį sudaro 8 nariai: „Aqua spektras“, „Plastic formo“, „Mare Transport“, „Skaitmeninių inovacijų centras“, „Ferox Baltic“, „Scoding“, „VR Electric“, „Baltvėja“.

Klasterio koordinatorius – Asociacija Santaka klasteris

Koordinatorius


Nariai

Klaster

Aqua spektras

Esame Aqua spektras – naujas vardas, jungiantis patyrusius baseinų įrangos profesionalus. Daugiau nei 12 metų lauko baseinai, vidaus baseinai, dekoratyviniai tvenkiniai, fontanai ir jų priežiūros technologijos yra mūsų veiklos sritis.

Visos paslaugos vienoje vietoje:
• Baseinų projektų parengimas;
• Architektų konsultavimas baseinų technologijos klausimais;
• Statybininkų konsultavimas baseinų rangos klausimais;
• Jei reikės pasiūlysime baseinų įrengimą nuo A iki Z;
• Reguliari baseinų priežiūra ir servisas;

Mes naudojame naujausias skaitmenines ir biochemines technologijas. Dėka mūsų sukuriamų integruotų baseinų saugumo sistemų pasiekiame, kad plaukimo vanduo būtų švaresnis už geriamąjį.

Kreipkitės į mus ir tuomet, jei jums reikia dekoratyvinio tvenkinio ar ištaigingo fontano.

Dirbame taikydami originalius autorinius rangos sprendimus, naudojame tik kokybiškus gaminius, todėl garantuojame aukščiausią paslaugų kokybę.

Klaster

Baltveja

UAB „Baltvėja“ jau 10 metų vykdo  dvi veiklas: metalinių tvorų gamybą, prekybą bei metalo ir medžio apdirbimo įrankių prekybą. Jau ketvirtus metus esame verslo klubo BNI Santaka nariai. Taip pat esame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai.

Mes gaminame žaliuzines  tvoras, tvorų modeliai Zal 001 ir Zal 002 yra patys perkamiausi ir populiariausi modeliai Lietuvoje. UAB „Baltvėja“ žaliuzinės tvoros gaminamos automatinėmis lankstymo staklėmis, todėl skardos galai yra valcuojami, kad neliktų aštrių galų,  jos dvipusio dažymo ir pagal kliento poreikį galime pagaminti reikiamus tarpus tarp stulpų.  Tai pats geriausias sprendimas, kai norisi privatumo, trumpiausio termino ir optimalios kainos.

Esame jau dešimt metų esame tvorų gamintojos Plastmet atstovai Pabaltyje.  Pagrindinis dėmesys yra skiriamas produkcijos kokybei, naujų modernių tvorų modelių kūrimui bei inovacijų pritaikymas praktiškam naudojimui. Sukurti LED stulpų apšvietimai, vartų automatika stulpe, sukurtos dvi iškirtinės spalvos, kurių neturi nei viena tvorų gamintoja. Kasmet klasikinius tvorų modelius papildo naujais moderniais modeliais. Populiariausias ir mėgstamiausias yra šio gamintojo  dekoratyvinės tvoros modelis Ametistas. Modulinės tvoros, buvo sukurtos tam, kad kiekvienas iš atskirų tvoros elementų gali susikurti induvidualų tvoros modelį.

Klaster

Ferox Baltic

Burdami profesionalius specialistus teikiame platų spektrą paslaugų, reikalingų viešojo ir privataus sektorių subjektams. Teikiame konsultacijas ES Struktūrinių fondų paramos gavimo, verslo valdymo, finansų pritraukimo klausimais. Esame orientuoti į kliento sėkmę, todėl prieš pateikdami savo siūlymus įvertiname visas galimas rizikas ir jų valdymo priemones.

Kvalifikuota bei patyrusi finansų valdymo, pardavimų ir teisininkų komanda padeda klientams verslo rūpesčius paversti galimybėmis verslo augimui bei plėtrai.

Analizuojame Jūsų verslo galimybes bei teikiame konsultacijas apie riziką. Prisidedame prie parengtų pasiūlymų įgyvendinimo.

Padedame pritraukti ne tik ES fondų, bet ir privačių verslų finansavimą. Augame padėdami augti klientams. Mūsų tikslas – kliento sėkmė.

Klaster

Mare transport

UAB „Mare transport“  – įmonė, kuri specializuojasi automobilių pervežimo tarptautiniais maršrutais ir ekspedijavimo paslaugų srityje. Kasmet pervežama apie 30 000 naujų ir naudotų lengvųjų automobilių visoje Europoje.

Visuose įmonės autovežiuose įdiegtos palydovinės stebėjimo sistemos (GPS) leidžia tiksliai nustatyti tiek autovežių, tiek gabenamų krovinių buvimo vietą bet kuriuo metu, o stebėjimo prieiga gali būti suteikta kiekvienam klientui.

Įmonėje naudojamos transporto kontrolės ir valdymo sistemos „LocTraker” dėka optimizuojami darbai ir mažinami transporto kaštai. Dėl šios priežasties įmonė gali pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas už konkurencingą kainą.

 Įmonėje įdiegta vadybos valdymo sistema EN ISO 9001:2015 bei aplinkosaugos vadybos sistema EN ISO 14001:2015, kurios užtikrina veiklos vykdymą remiantis tarptautiniais standartais.

Klaster

Plastic formo

Gaminame stačiakampes ir cilindrines plastikines talpyklas pramonei. Talpos gaminamos iš aukšto tankio plastikų – HDPE  polietileno ir PP polipropileno  plokščių pagal pateiktus brėžinius ir techninius reikalavimus. Galimi talpų dydžiai nuo 1 m3 iki 100 m3 talpos. Talpos skirtos chemijos pramonei, vandens valymo įrengimams gaminti. Gamyboje naudojamos medžiagos turi higieninius sertifikatus todėl tinka sąlyčiui su maistu ir geriamo vandens laikymui.
Plastikinės talpų neveikia korozija, galimos darbinės temperatūros nuo –30Co iki +100 C, tarnavimo laikas iki 50 metų.
Klaster

Scoding

Mes išsprendžiame Jūsų problemas ir įgyvendiname verslo idėjas, elektroninėje erdvėje, unikaliai. Galime įgyvendinti nestandartines idėjas, kur reikalingas unikalus ir inovatyvus sprendimas. Kuriame sistemas tokias kaip CRM nuo nulio. Galime sujungti įvairias sistemas tarpusavyje bei  automatizuoti dalis verslo, pasitelkdami naujausius elektroninius sprendimus.

Ką mes darome?
Verslo valdymo sistemų kūrimas;
Elektroninių procesų konsultavimas;
Mobilių aplikacijų kūrimas;
Elektroniniai automatizavimo sprendimai.
Klaster

Skaitmeninių inovacijų centras

Skaitmeniniu inovaciju centras –

Klaster

VR Electric

Mūsų veiklos sritis – elektrotechnika ir automatika!

Mes dirbame tik su kokybiškais produktais ir sistemomis pramonės sektoriuje. Galime Jums pasiūlyti optimalius sprendimus ir kokybiškus elektrotechnikos komponentus. Ypatingai valdymo ir kontrolės, matavimo ir reguliavimo srityse mes siūlome savo vartotojams platų į ateitį orientuotą gaminių spektrą.

Standartinių produktų spektras apima plačias pasirinkimo galimybes pradedant pavieniais komponentais ir baigiant ištisomis sistemomis. Kadangi esame nepriklausomi pardavėjai galime vartotojams pasiūlyti labiausiai tinkantį sprendimą už geriausią kainą.

Kvalifikuota darbuotojų komanda yra pasiruošusi Jums padėti pasirinkti reikiamus komponentus ir surasti optimaliausią sprendimą. Mes esame pilnai patenkinti savimi tik tuomet kai Jūs esate pilnai patenkinti mūsų darbu. Mes stengiamės to pasiekti būdami lankstūs, punktualūs, nuolatos keldami savo darbuotojų kvalifikaciją bei siekdami kompetencijos visose mūsų veiklos srityse