Energetika ir statyba, Gamyba ir inžinerija, IRT, Kūrybinės industrijos

Santaka klasteris

Santaka klasteris

SMART HOME SOLUTIONS

Santaka klasteris yra Lietuvos ir regiono įmones vienijanti asocijacija, kurios tikslas skatinti inovacijas ir pasitelkiant technologinius sprendimus, kurti produktus bei paslaugas pritaikytas gyvenamosios ir bendrai aplinkos priežiūros ir saugumo gerinimui.

Kuriami sprendimai apima bet neapsiriboja, aplinkos saugumo sistemų kūrimu ir diegimu – išmaniųjų tvorų ir aplinkos stebėsenos automatizuotais sprendimais, patalpų bei išorinės teritorijos kontrolės sprendimais, išnaudojant daiktų interneto technologines galimybes, gerbūvio ir komforto sprendimais – išmaniųjų laistymo, sodininkavimo, vejos priežiūros, baseinų, vandens tiekimo, valymo ir valdymo sistemų vystymas ir priežiūra, aplinkos valdymo ir išmanūs energetinio vystymo sprendimai kaip alternatyvios energetikos sprendimų diegimas bei valdymas visose išmanaus aplinkos valdymo sistemose.

Bendradarbiaudami MTEPI veiklose, kuriame pasaulinio lygio namų ir aplinkos valdymo, saugumo, energetikos ir inžinerines technologijas

Santaka klasterio vizija yra tapti patikimu ir pripažintu technologinius, inžinierinius, kūrybinius sprendimus kuriančių, vystančių ir diegiančių įmonių asociacija, kurinčiu novatoriškus ir konkurencingus sprendimus, kuriančius pridėtinę vertę bei skatinančius klasterio narių eksportą į tikslines rinkas.

Klasterį sudaro 10 narių: „Aqua spektras“, „Plastic formo“, „Mare Transport“, „Skaitmeninių inovacijų centras“, „Ferox Baltic“, „Scoding“, „VR Electric“, „Baltvėja“, „Baltic Sandbox“, „Evatto“.

Klasterio koordinatorius – Asociacija Santaka klasteris.

Koordinatorius


Nariai

Santaka Klasteris_ Aqua Spektras

Aqua spektras

Esame Aqua spektras – naujas vardas, jungiantis patyrusius baseinų įrangos profesionalus. Daugiau nei 12 metų lauko baseinai, vidaus baseinai, dekoratyviniai tvenkiniai, fontanai ir jų priežiūros technologijos yra mūsų veiklos sritis.

Visos paslaugos vienoje vietoje:
– Baseinų projektų parengimas;
– Architektų konsultavimas baseinų technologijos klausimais;
– Statybininkų konsultavimas baseinų rangos klausimais;
– Jei reikės pasiūlysime baseinų įrengimą nuo A iki Z;
– Reguliari baseinų priežiūra ir servisas.

Mes naudojame naujausias skaitmenines ir biochemines technologijas. Dėka mūsų sukuriamų integruotų baseinų saugumo sistemų pasiekiame, kad plaukimo vanduo būtų švaresnis už geriamąjį.

Kreipkitės į mus ir tuomet, jei jums reikia dekoratyvinio tvenkinio ar ištaigingo fontano.

Dirbame taikydami originalius autorinius rangos sprendimus, naudojame tik kokybiškus gaminius, todėl garantuojame aukščiausią paslaugų kokybę.

Baltic Sandbox

„Baltic Sandbox“ – akseleratorius, padedantis įmonių steigėjams, investuotojams ir mentoriams pasiekti sėkmingų rezultatų. Patyrusi komanda yra orientuota į sprendimus, galinčius nulemti mūsų ateitį. „Baltic Sandbox“ taip pat daug investuoja į vietos ekosistemų stiprinimą, vykdydama plataus masto praktinius internetinius seminarus, verslo idėjų pristatymo konkursus, taip pat vystydama „Verslo angelų mokyklą“ patyrusiems ir norintiems tapti investuotojams.

Baltveja_Santaka Klasteris

Baltvėja

UAB „ Baltvėja“ pagrindinė veikla tai metalinių tvorų prekyba ir gamyba jau 10 metų, Įmonė įkurta 2010 metais, tai šeimos verslas, šiuo metu įmonėje dirba 15 darbuotojų. Esame penktus metus BNI Santaka nariai.

Pagrindinis ofisas ir gamyba vyksta Kaune Chemijos 19, turime padalinį ir Vilniuje Dunojaus 20.

Lietuvoje dažniausiai dirbame su privačiu sektoriumi, o eksportuojame įmonėms, kurios stato tvoras Vokietijoje, Čekijoje.

Tvorų, vartų, vartelių asortimentas labai platus nuo uždarų tvorų iš metalinių profilių iki atvirų dekoratyvinių tvorų. Klientams norintiems privatumo, rekomenduojame cinkuotą, dažytą milteliniu arba metalinę žaliuzinę tvorą ( šiuo metu populiariausias modelis). Dekoratyvines tvoras renkasi klientai, gyvenantys prie parkų, upių ar ežerų, taip pat šie modeliai populiarūs senamiesčiuose, tveriant privačias klinikas, dvarus, ar bažnyčias. Pranašumas mūsų prieš konkurentus, kad prekiaujame išmaniais LED tvorų stulpais, kurie valdomi mobiliais telefonai arba susiejama su vietine meteorologijos stotimi, kad reaguotų į šviesą.

Mūsų įmonė taip pat vykdo ir metalo bei medžio apdirbimo įrankių didmeninę prekybą. Mūsų tiekiamą produkciją klientai gali įsigyti „Varžtų pasaulis”, „Lytagra” parduotuvių tinkluose. Bendradarbiaujame su metalo apdirbimo įmonėmis. Dėl kokybiškos produkcijos ir kainos atžvilgio, esame daugelį metų tiekėjai AB „Lietuvos geležinkeliai”.

Evatto

Neseniai atnaujinta įdarbinimo ir statybos paslaugų įmonė, kuri turi visus pajėgumus teikti paslaugas pramonės, valstybiniams ir privatiems verslams, nepaisant to – ar jie dideli, ar maži.

Įmonė turi daugiau nei 10 metų įdarbinimo, statybos paslaugų patirties, įskaitant:
– Atnaujinimas;
– Parduotuvių įrengimas:
– Nauji karkasiniai ir rąstiniai namai;
– Restauravimas;
– Betonavimo darbai ir bendroji statyba.

Karkasiniai ir rąstiniai namai tiekiami Skandinavijos rinkai tiesiogiai iš mūsų verslo partnerių gamyklų. Nuo architektinių sprendimų iki planavimo ir vizualizacijų tam, kad būtų pasiekti geriausi kiekvieno užsakyto projekto rezultatai.

Santaka Cluster_Ferox Baltic

Ferox Baltic

Ferox Baltic burdami profesionalius specialistus teikiame platų spektrą paslaugų, reikalingų viešojo ir privataus sektorių subjektams. Teikiame konsultacijas ES Struktūrinių fondų paramos gavimo, verslo valdymo, finansų pritraukimo klausimais. Esame orientuoti į kliento sėkmę, todėl prieš pateikdami savo siūlymus įvertiname visas galimas rizikas ir jų valdymo priemones.

Kvalifikuota bei patyrusi finansų valdymo, pardavimų ir teisininkų komanda padeda klientams verslo rūpesčius paversti galimybėmis verslo augimui bei plėtrai.

Analizuojame Jūsų verslo galimybes bei teikiame konsultacijas apie riziką. Prisidedame prie parengtų pasiūlymų įgyvendinimo.

Padedame pritraukti ne tik ES fondų, bet ir privačių verslų finansavimą. Augame padėdami augti klientams. Mūsų tikslas – kliento sėkmė.

Santaka Cluster _Mare Transport

Mare transport

UAB „Mare transport“  – įmonė, kuri specializuojasi automobilių pervežimo tarptautiniais maršrutais ir ekspedijavimo paslaugų srityje. Kasmet pervežama apie 30 000 naujų ir naudotų lengvųjų automobilių visoje Europoje.

Visuose įmonės autovežiuose įdiegtos palydovinės stebėjimo sistemos (GPS) leidžia tiksliai nustatyti tiek autovežių, tiek gabenamų krovinių buvimo vietą bet kuriuo metu, o stebėjimo prieiga gali būti suteikta kiekvienam klientui.

Įmonėje naudojamos transporto kontrolės ir valdymo sistemos „LocTraker” dėka optimizuojami darbai ir mažinami transporto kaštai. Dėl šios priežasties įmonė gali pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas už konkurencingą kainą.

Įmonėje įdiegta vadybos valdymo sistema EN ISO 9001:2015 bei aplinkosaugos vadybos sistema EN ISO 14001:2015, kurios užtikrina veiklos vykdymą remiantis tarptautiniais standartais.

Santaka Cluster_Plastic Formo

Plastic formo

Gaminame stačiakampes ir cilindrines plastikines talpyklas pramonei. Talpos gaminamos iš aukšto tankio plastikų – HDPE  polietileno ir PP polipropileno  plokščių pagal pateiktus brėžinius ir techninius reikalavimus. Galimi talpų dydžiai nuo 1 m3 iki 100 m3 talpos. Talpos skirtos chemijos pramonei, vandens valymo įrengimams gaminti. Gamyboje naudojamos medžiagos turi higieninius sertifikatus todėl tinka sąlyčiui su maistu ir geriamo vandens laikymui.

Plastikinės talpų neveikia korozija, galimos darbinės temperatūros nuo –30Co iki +100 Co , tarnavimo laikas iki 50 metų.

Santaka Cluster _Scoding

Scoding

Mes išsprendžiame Jūsų problemas ir įgyvendiname verslo idėjas, elektroninėje erdvėje, unikaliai. Galime įgyvendinti nestandartines idėjas, kur reikalingas unikalus ir inovatyvus sprendimas. Kuriame sistemas tokias kaip CRM nuo nulio. Galime sujungti įvairias sistemas tarpusavyje bei  automatizuoti dalis verslo, pasitelkdami naujausius elektroninius sprendimus.

Ką mes darome?
– Verslo valdymo sistemų kūrimas;
– Elektroninių procesų konsultavimas;
– Mobilių aplikacijų kūrimas;
– Elektroniniai automatizavimo sprendimai.

Skaitmeninis inovaciju centras_Santaka Cluster

Skaitmeninių inovacijų centras

Skaitmeninių inovacijų centras, siekdamas skatinti gamybos pramonės skaitmeninimą ir inovacijas bei sudaryti galimybes išmaniai naudotis gamybos pramonės įmonėmis, bendradarbiauja su vietos ir tarptautinėmis verslo asociacijomis, prekybos rūmais, vyriausybinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, Regioninės plėtros tarybomis prie Vidaus reikalų ministerijos, „Start-up“ inkubatoriais ir akseleratoriais. Skaitmeninių inovacijų centras taip pat ką tik pasirašė susitarimo memorandumą su keliais universitetais ir tyrimų institutais. Šios partnerystės su technikos universitetais ir mokslinių tyrimų organizacijomis yra pagrindinis Skaitmeninių inovacijų centro tikslas veikti kaip vieno langelio principas, kai įmonės, ypač MVĮ, startuoliai ir vidutinės kapitalizacijos įmonės, gali gauti technologinių bandymų, finansavimo patarimus, rinkos tyrimus ir kontaktų tinklų kūrimo galimybes. Skaitmeninių inovacijų centras daugiausia dėmesio skiria konsultacijoms, tiekimo grandinės finansavimo ir valdymo bei paslaugų/produktų kūrimo mechanikos paieškai.

VR Electric

VR Electric

Mūsų veiklos sritis – elektrotechnika ir automatika!

Mes dirbame tik su kokybiškais produktais ir sistemomis pramonės sektoriuje. Galime Jums pasiūlyti optimalius sprendimus ir kokybiškus elektrotechnikos komponentus. Ypatingai valdymo ir kontrolės, matavimo ir reguliavimo srityse mes siūlome savo vartotojams platų į ateitį orientuotą gaminių spektrą.

Standartinių produktų spektras apima plačias pasirinkimo galimybes pradedant pavieniais komponentais ir baigiant ištisomis sistemomis. Kadangi esame nepriklausomi pardavėjai galime vartotojams pasiūlyti labiausiai tinkantį sprendimą už geriausią kainą.

Kvalifikuota darbuotojų komanda yra pasiruošusi Jums padėti pasirinkti reikiamus komponentus ir surasti optimaliausią sprendimą. Mes esame pilnai patenkinti savimi tik tuomet kai Jūs esate pilnai patenkinti mūsų darbu. Mes stengiamės to pasiekti būdami lankstūs, punktualūs, nuolatos keldami savo darbuotojų kvalifikaciją bei siekdami kompetencijos visose mūsų veiklos srityse.