Energetika ir statyba, Gamyba ir inžinerija

Lietuvos medinių surenkamųjų namų klasteris – PrefabLT

Lietuvos medinių surenkamųjų namų klasteris – PrefabLT vienija Lietuvos medinių skydinių ir modulinių namų gamintojus ir projektavimo įmones. Klasterio nariai – gerą reputaciją rinkoje turinčios įmonės užimančios lyderiaujančias pozicijas tarp kitų Lietuvos gamintojų – rinkai siūlo aukštos kokybės produktus ir paslaugas visapusiškai atitinkančius rinkos keliamus reikalavimus. PrefabLT narių veikla yra orientuota į prekių ir paslaugų eksportą – kartu sudėjus klasterio nariai eksportuoja daugiau nei 90% gaminamos produkcijos. Pagrindinės klasterio narių eksporto rinkos – Norvegija, Švedija.

PrefabLT misija:

Suvienyti, atstovauti ir viešinti Lietuvos medinio karkaso skydinių ir modulinių namų projektuotojus, gamintojus ir statytojus, sėkmingai ir svariai prisidedant prie šakos įmonių vertės augimo.

PrefabLT vizija:

Visapusiškai atstovaudami šakos įmones ir tapdami patikimu kokybės ženklu siekiame, jog Lietuva taptų pirmaujančia medinio karkaso skydinių ir modulinių namų gamintojų šalimi Rytų Europoje.

Ilgalaikė PrefabLT klasterio veiklos orientacija:

  • PrefabLT Klasterio narių žinomumo didinimas, galimybių viešinimas Lietuvoje ir užsienyje;
  • Šakos įmonių teigiamo įvaizdžio formavimas;
  • Aktyvaus tarpusavio bendradarbiavimo ir pagalbos skatinimas;
  • Sektoriaus ir susijusių įmonių vienijimas/apjungimas;
  • Įmonių kompetencijų kėlimas, aktyvus mokymas;
  • Įmonių probleminių sričių / trūkumų identifikavimas ir koregavimas;
  • Tarptautinių statybos reikalavimų ir standartų pritaikymas Lietuvoje;
  • Lobizmas.

2017 metų Balandžio 25 dieną, PrefabLT klasteriui buvo išduotas European Cluster Excellence Initiative Bronze Label sertifiktas.

Lietuvos medinių surenkamųjų namų klasterio nairiai – medinio karkaso skydinių ir modulinių namų gamybos ir projektavimo įmonės, su medine statyba susijusių produktų gamintojai ir tiekėjai.

Koordinatorius

Lietuvos medinių surenkamųjų namų klasteris

Klasterio koordinatorius – Asociacija „Energiškai efektyvių ir pasyvių namų klasteris“, buvo įkurta 2014 metais. Šiuo metu asociaciją sudaro 11 narių – medinių skydinių, karkasinių ir modulinių namų gamybos ir projektavimo įmonės. Bendra klasterio narių apyvarta 2016 metais siekė daugiau nei 65 mln. eurų. Asociacijos pagrindinis uždavinys yra tvarus ir ilgalaikis klasterio veiklos vystymas.

paulius@prefablt.com

+37060537205

www.prefablt.com