Energetika ir statyba, Gamyba ir inžinerija

Lietuvos medinių surenkamųjų namų klasteris – PrefabLT

Lietuvos medinių surenkamųjų namų klasteris – PrefabLT vienija Lietuvos medinių skydinių ir modulinių namų gamintojus ir projektavimo įmones. Klasterio nariai – gerą reputaciją rinkoje turinčios įmonės užimančios lyderiaujančias pozicijas tarp kitų Lietuvos gamintojų – rinkai siūlo aukštos kokybės produktus ir paslaugas visapusiškai atitinkančius rinkos keliamus reikalavimus. PrefabLT narių veikla yra orientuota į prekių ir paslaugų eksportą – kartu sudėjus klasterio nariai eksportuoja daugiau nei 90% gaminamos produkcijos. Pagrindinės klasterio narių eksporto rinkos – Norvegija, Švedija.

PrefabLT misija:

Suvienyti, atstovauti ir viešinti Lietuvos medinio karkaso skydinių ir modulinių namų projektuotojus, gamintojus ir statytojus, sėkmingai ir svariai prisidedant prie šakos įmonių vertės augimo.

PrefabLT vizija:

Visapusiškai atstovaudami šakos įmones ir tapdami patikimu kokybės ženklu siekiame, jog Lietuva taptų pirmaujančia medinio karkaso skydinių ir modulinių namų gamintojų šalimi Rytų Europoje.

Ilgalaikė PrefabLT klasterio veiklos orientacija:

  • PrefabLT Klasterio narių žinomumo didinimas, galimybių viešinimas Lietuvoje ir užsienyje;
  • Šakos įmonių teigiamo įvaizdžio formavimas;
  • Aktyvaus tarpusavio bendradarbiavimo ir pagalbos skatinimas;
  • Sektoriaus ir susijusių įmonių vienijimas/apjungimas;
  • Įmonių kompetencijų kėlimas, aktyvus mokymas;
  • Įmonių probleminių sričių / trūkumų identifikavimas ir koregavimas;
  • Tarptautinių statybos reikalavimų ir standartų pritaikymas Lietuvoje;
  • Lobizmas.

2017 metų Balandžio 25 dieną, PrefabLT klasteriui buvo išduotas European Cluster Excellence Initiative Bronze Label sertifiktas.

Lietuvos medinių surenkamųjų namų klasterio nairiai – medinio karkaso skydinių ir modulinių namų gamybos ir projektavimo įmonės, su medine statyba susijusių produktų gamintojai ir tiekėjai.

Koordinatorius

Lietuvos medinių surenkamųjų namų klasteris

Klasterio koordinatorius – Asociacija „Energiškai efektyvių ir pasyvių namų klasteris”, buvo įkurta 2014 metais. Šiuo metu asociaciją sudaro 16 narių – medinių skydinių, karkasinių ir modulinių namų gamybos ir projektavimo įmonės.  Asociacijos pagrindinis uždavinys yra tvarus ir ilgalaikis klasterio veiklos vystymas.

[email protected]

+37068724455

www.prefablt.com