Gamyba ir inžinerija, Kūrybinės industrijos

Lietuvos spaustuvininkų asociacija

Lietuvos spaustuvininkų asociacija – LISPA vienija pažangias spaudos pramonės, gaminančias  knygas, periodinę ir komercinę spauda, pakuotes, etiketes ir kitus spaudos gaminius.

Asociacija inicijuoja, organizuoja ir įgyvendina tikslinius ES projektus, siekdama stiprinti spaudos pramonės sektoriaus eksporto plėtrą, didinti darbuotojų kvalifikaciją, skatinti tarptautinį bendradarbiavimą ir sektoriaus žinomumą.

LISPA atstovauja narių poreikius valstybinėse institucijose, užsienio ambasadose, mokslo organizacijose, tarptautinėse platformose, nuolat dalyvauja bendrose akcijose su LR Prezidentūra, kitomis asociacijomis ir klasteriais, organizuoja nacionalinius spaudos pramonės apdovanojimus ir kitais renginiais viešina spaudos pramonės pasiekimus ir aktualius klausimus.

Siekiant vystyti sektoriaus inovatyvumą, asociacija organizuoja išvykas į pažangios gamybos įmones, tarptautines verslo misijas, organizuoja tarptautinius projektus ir iniciatyvas.

Asociacijoje sprendimus kolegialiai priima LISPA Taryba, kurios narius sudaro lyderiaujančių įmonių vadovai. Asociacija įkurta 1994 metais, vienija 25 narius.

Koordinatorius

Lietuvos spaustuvininkų asociacija

[email protected]

8 5233 69 66