Gamyba ir inžinerija

Inovatyvios gamybos klasteris

Inovatyvios gamybos klasteris jau dabar vienija dideles ir mažas įmones, pramonės įmones, asociacijas ir akademinę bendruomenę. Klasterio pagrindinis tikslas – apjungti įmonės, akademinę bendruomenę ir asociacijas į gamybos inovacijų lyderių klubą.

Klasterio veikla apima:

 1. Klasterio ir klasterio narių žinomumo didinimas, galimybių viešinimas Lietuvoje ir užsienyje
 2. Klasterio įmonių teigiamo įvaizdžio formavimas
 3. Tarptautinė tinklaveika ir partnerių paieška
 4. Bendri renginiai ir mokymai
 5. Bendri darbuotojų kvalifikacijos mokymai
 6. Bendri rinkodaros projektai
 7. Klasterinių projektų iniciavimas
 8. Finansavimo projektų konstravimas, finansavimo paieška
 9. Narių interesų atstovavimas nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu
 10. Dialogas su valstybinėmis institucijomis
 11. Startuolių inkubavimas, akseleravimas
 12. Prototipavimo paslaugos
 13. Gamybos skaitmeninimo projektai

 

Koordinatorius

Pažangios inovacijos, UAB

Pažangios inovacijos – tai ekosistema inovatyvioms idėjoms. Įmonė kuria pirmąjį Baltijos šalyse inovacijų erdvę gamybos įmonėms – gamybos inovacijų slėnį.

Gamybos inovacijų slėnyje mes padedame suprasti ir jūsų veikloje taikyti įvairias technologijas ir inovacijas. Čia yra reikalinga įranga ir infrastruktūra mažai ir vidutinei gamybos įmonei, startuoliui, pavieniam tyrėjui, tyrimų ir plėtros (ang. R&D) ar mokslo įstaigai. Suteikiame prieigą prie medžiagų, įrangos, kompetencijų ir pažangių gamybos technologijų. Gamybos inovacijų slėnyje veikia skaitmeninių technologijų centras, verslo inkubatorius ir akseleratorius. Vieno langelio principu pasiekiami Europos ir Lietuvos skaitmeninių inovacijų centrai (SIC).  Veikdamos Gamybos inovacijų slėnio ekosistemoje įmonės sukuria daugiau inovacijų už mažesnes investicijas. Mes žinome, ko reikia gamybai.

[email protected]

+37067707373

https://www.manuvalley.tech/


Nariai

Aedilis, UAB

UAB „Aedilis“ – inžinerinių sprendimų įmonė, dirbanti Elektros energetikos infrastruktūros ir pramoninės automatikos srityse. Įmonė įkurta 2004 metais. Jos veiklos pradžioje dirbo 3 aukštos kvalifikacijos inžinieriai, aiški vizija ir jos suvokimas, bei nuoseklus strategijos laikymasis leido išauginti iki 65 žmonių įmonėje, iš kurių 45 yra aukštos kvalifikacijos inžinieriai.

Aerodiagnostika, UAB

Aerodiagnostika, UAB – kuria naujoviškas, daugiafunkcinės ir pritaikomąsias dronų sistemas, kurios pritaikomos civiliniam ir kariniam naudojimui. 

BaltLED, UAB

BaltLED – tarptautinė įmonė, teikianti LED apšvietimo sprendimus iškaboms ir bendram apšvietimui visoje Europoje ir kituose žemynuose. Per 16 įkvėpinančių ir produktyvių darbo metų pateikė sprendimus, kaip vienodai ir tinkamai apšviesti plotą, prilygstantį daugiau nei 121 futbolo aikštelei su skirtingomis iškabomis.

Dirbtinis intelektas pramonei

UAB „Dirbtinis intelektas pramonei“ yra startuolis, teikiantis skaitmenizavimo ir dirbtinio intelekto sprendimus gamybos įmonėms. DIPtech paslaugos apima paklausos prognozavimo, atsargų ir gamybos planavimo sprendimus, dirbtinio intelekto strategijos rengimą ir konsultacijų paslaugas, individualius dirbtinio intelekto sprendimus gamybos įmonėms.

 

DP technologijos, UAB

Dp technologijos – įmonė, teikianti aukšto lygio paslaugas saugiklių ritinių ir diržų technologinių sprendimų pritaikyme.

Energy Advice, UAB

Energy Advice – technologijų kūrimo ir konsultacinė bendrovė, orientuota į energijai imlias pramonės įmones, kurianti skaitmeninius sprendimus ir teikianti konsultacines paslaugas, dėl efektyvumo ir tvarumo didinimo.

 

Incharger, UAB

Produkto vystymo sprendimai – nuo dizaino iki galutinės detalės.

Inspekta, UAB

„Inspekta“ įmonių grupė – tai inžinerinių paslaugų partneris, kuriantis išskirtinę vertę savo klientams per šiuolaikišką ir profesionalų požiūrį į bendradarbiavimą, partnerystę, bei teikiamų paslaugų kokybę.

Lietuvos pramonininkų konfederacija

Telkiame Lietuvos verslo bendruomenę kurti tvarią, konkurencingą ir inovacijoms palankią verslo aplinką.

Mariampolės LEZ

Kartu su Marijampolės savivaldybe mes siekiame įrengti patogią infrastruktūrą bei sukurti funkcionalią ir saugią aplinką Batic FEZ investuotojų verslui.

Opeksas, UAB

Opeksas– teikia profesionalią 3D spausdinimo ir 3D skenavimo ekspertų pagalbą Baltijos šalyse.

Ordoline UAB

Ordoline – dantų kapų gamintojas ir tiekėjas.

Precizika Metrology, UAB

Precizika Metrology – Lietuvoje įsikūrusi įmonė, kurianti ir gaminanti rotacinius, tiesinius ir kampinius daviklius.
Įmonė dirba siekdama sukurti ir plėtoti standartinius ir specialiai pritaikytus sprendimus specialioms judesio matavimo užduotims, užtikrinančius neprilygstamą lankstumą, patikimumą ir ekonomiškumą.

Profarma, UAB

Profarma – tai Europos sąjungos vaistų testavimo ir sertifikavimo įmonė, kuri teikia visas paslaugas “vieno langelo” principu.

Proftools

PROFTOOLS, UAB, įsteigta 1999 m. Pagrindinė įmonės veikla – robotikos ir mechatronikos sprendimai pramonės įmonėms.

Saulės grąža, UAB

Šiuo metu „Saulės grąža“ – viena iš pirmaujančių elektros energetikos įmonių Lietuvoje, nuo pat veiklos pradžios įgijusi patikimų profesionalų, teikiančių aukščiausios kokybės paslaugas, reputaciją.

Sprana, UAB

Sprana – teikia paslaugas procesų analizės technologijų sprendimams sukurti, kurie yra skirti pramoninių procesų analizei ir stebėjimui naudojant mašininį matymą ir taikomąją spektroskopiją. Taip pat kuria automatinės defektų patikros raktų sistemos (Aparatinė ir programinė įranga). Bei kuria naujus prietaisus/sprendimus (procesų analizatoriai) ir daugiamačius kalibravimo modelius. 

Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras

Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras – suaugusiųjų profesinio mokymo įstaiga, vykdanti veiklą statybos, ŠVOK, santechnikos, metalų, elektros energetikos, mechanizacijos ir transporto technologijų srityse.