IRT

Digital Rocket LT

Klaster

Klasteris vykdo vieną iš sumaniosios specializacijos krypčių – naujos medžiagos, procesai ir technologijų gamyba.

Klasteris jungia – rinkodaros krypties informacinių technologijų programinės įrangos ir įrenginių vystytojus, skaitmeninės rinkodaros projektų valdymo, virtualios realybės ir praturtintos realybės platformas, 3D grafikos ir dizaino kūrimo įmones, vartotojų analizės įrenginių ir programinės įrangos kūrėjus, mobilių telefonų aplikacijų ir duomenų bazių vystytojus, interaktyvių stendų ir jų info terminalų programinės įrangos gamintojus, hologramos dizaino ir programinės įrangos kūrėjus bei integratorius į naujos kartos įrenginius (pvz: Hololans), informacinių technologijų mokslininkus, dirbančius Kauno Technologijos universitete (KTU) bei Vytauto Didžiojo universitete.

Klasterio tikslas – plėtoti didžiulės apimties rinkodaros inovatyvius produktus, reikalaujančius aukštos kompetencijos ir tyrimų. Skatinti paslaugų eksportą, ugdyti studentus ir aktyviai juos įtraukti į praktinė veiklą bendradarbiaujant su verslo įmonėmis bei universiteto mokslininkais.

Klasterio veikla – specializuoti skaitmeninės rinkodaros sprendimai bei produktų kūrimas užsakovams.

Klasterio koordinatorius – Kauno mokslo ir technologijų parkas.

Klasterio nauda – nuo kitų bendradarbiavimo formų klasteriai skiriasi tuo, kad klasterio narius sieja bendri ekonominiai interesai dalyvaujant produktų ir (arba) paslaugų vertės grandinės kūrime.  Šiems procesams įgyvendinti pasitelkiami mokslininkai bei modernios verslo IT laboratorijos, esančios KTU „Santakos“ slėnyje.

Tai bendradarbiavimas su suinteresuotomis įmonėmis bei mokslo ir studijų institucijomis, sujungiant turimą kompetenciją. Koordinuojant veiklas gaminami unikalūs produktai, jie parduodami stambiems užsakovams. Taip pat siekiama pritraukti kuo daugiau technologijų, kvalifikuotų darbuotojų, investicijų į MTEP, stambių užsakovų bei pasinaudoti ES finansavimo šaltiniais.

Klasteris savo veikloje vykdo MTEPI veiklas.

Kauno mokslo ir technologijų parke yra specializuota laboratorija, skirta IT rinkodaros projektų, prekės ženklų, interneto portalų, mobilių aplikacijų vartotojų tyrimams atlikti. Tam yra naudojamos žvilgsnio koncentracijos ekrane arba žvilgsnio sekimo technologijos.

Klasterio išsivystymo lygis – besiformuojantis (arba besivystantis)

Į klasterį apjungtos įmonės savo srityje dirba daugiau nei 6 metus, turi patirtį dirbant ir su Lietuvos, ir su užsienio užsakovais.

Koordinatorius

Kauno mokslo ir technologijų parkas

[email protected]

8 612 54070


Nariai

Klaster

MB „Persimonas”

Klaster

UAB „Indeform”

Klaster

UAB „Sonaro”