22 balandžio d., 2021

Klasterį TOOLAS papildė naujas narys – UAB „Ekstremalė“

2021 m. balandžio 9 d. prie klasterio TOOLAS prisijungė naujas narys – UAB „Ekstremalė“. Tai 2005 metais įkurta metalo apdirbimo įmonė, teikianti miltelinio dažymo ir metalo apdirbimo – tekinimo ir frezavimo – paslaugas. Pagrindinė gamybos sritis – mažavienetinė ir prototipinių detalių gamyba.

Įmonės klientai yra lazerių, apšvietimo sistemų, optikos ir optomechanikos, robotikos, gynybos, kosmoso ir elektronikos pramonės šakų atstovai. Ne viename Lietuvos paleistame kosminiame palydove, galima rasti įmonės gaminamų detalių. Tarp įmonės klientų yra ne tik Lietuvos, bet ir Švedijos, Olandijos, Italijos ir Vokietijos bendrovės.

„Ekstremalė“ papildo klasterio TOOLAS kompetencijas kaip metalo apdirbimo ekspertai.


Kitos naujienos

26 balandžio d., 2021

Sveikatos technologijų klasteris ieško sąlyčio taškų tarp inovacijų pirkėjų viešajame ir privačiame sektoriuose

Inovacijų pirkimas viešajame sektoriuje kol kas nėra Lietuvoje plačiai paplitusi praktika. Viena vertus, viešojo sektoriaus pirkimų specialistams trūksta kompetencijų inovacijoms…

22 balandžio d., 2021

Prie klasterio TOOLAS prisijungė UAB „Femtika“

Šių metų kovo mėnesį prie Visorių informacinių technologijų parko koordinuojamo lazerinio mikroapdirbimo klasterio TOOLAS prisijungė naujas narys – UAB „Femtika“….

30 kovo d., 2021

InoLink komanda sveikina su artėjančiomis šv. Velykomis!

Sveikiname visus su šventomis Velykomis ir linkime šviežių minčių bei naujų jėgų būsimoms Jūsų iniciatyvoms!  

29 kovo d., 2021

EIT FOOD centras Lietuvoje kviečia registruotis į tarptautines programas

2020 m. Europos Komisijos Jungtinių tyrimų centro apžvalgoje išskirtas kaip vienas iš dviejų gerosios praktikos sektorinių skaitmeninių inovacijos centrų pavyzdžių…