06 balandžio d., 2020

Vaiskona, UAB

Pagrindinė UAB „Vaiskona“ veikla – koncentruotų obuolių sulčių gamyba. 

Šiuo metu įmonė užima didžiausią rinkos dalį tokio pobūdžio veiklos srityje ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pabaltijy.
Taip pat UAB „Vaiskona“ gamina įvairius įdarus, džemus, įvairaus skonio sultis ir pomidorų padažą. Tai papildoma įmonės veikla.
Įmonė naudoja pačius naujausius pasaulyje lyderiaujančios koncentruotų obuolių sulčių įrengimų gamintojos  šveicarų kompanijos „BUCHER – Unipektin“ įrengimus.
Apie 80 proc. visos įmonės pagamintos produkcijos yra eksportuojama į kitas Europos Sąjungos šalis, tokias kaip Lenkija, Vokietija, Austrija, Italija.

Uždaroji akcinė bendrovė „Vaiskona“ buvo įkurta 1999 metais ir savo veiklą vykdo jau daugiau nei 19 metų. Įmonė yra įsikūrusi buvusio Vilkaviškio konservų fabriko teritorijoje.


Kitos naujienos

15 birželio d., 2021

Lietuvoje įkurtas pirmasis blockchain kompetencijų centras

2021 m. birželio 15 dieną, BCCS (Blockchain, Cyber Security and Compliance Solutions) klasterio iniciatyva įkurtas pirmasis Lietuvos blockchain kompetencijų centras „Blockchain…

03 birželio d., 2021

Verslo klasteriai – svarbi pagalba įgyvendinant Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonę

Lietuvoje veikiančių klasterių stebėsenos eiga – vienas iš praėjusią savaitę vykusiame Lietuvos klasterių politikos formavimo darbo grupės posėdyje aptartų klausimų….

31 gegužės d., 2021

Socialinių inovacijų klasteris gaivina Augustinų vienuolyno kompleksą

Tarp daugiau kaip penkiasdešimties aktyvių Lietuvos klasterių yra vienas, kuriame prioritetiškai siekiama generuoti socialinę-ekonominę vertę. Vos prieš metus įkurtas Lietuvos…

26 gegužės d., 2021

Ketvirtoji ar jau penktoji pramonės revoliucija – kaip neatsilikti?

Skaitmeninės strategijos permąstymas ir Pramonė 4.0 pritaikymas savo įmonėje – nauda reikšminga, tačiau kelias į ją atrodo didelis. Kokybės gerinimas,…