06 balandžio d., 2020

Vaiskona, UAB

Pagrindinė UAB „Vaiskona“ veikla – koncentruotų obuolių sulčių gamyba. 

Šiuo metu įmonė užima didžiausią rinkos dalį tokio pobūdžio veiklos srityje ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pabaltijy.
Taip pat UAB „Vaiskona“ gamina įvairius įdarus, džemus, įvairaus skonio sultis ir pomidorų padažą. Tai papildoma įmonės veikla.
Įmonė naudoja pačius naujausius pasaulyje lyderiaujančios koncentruotų obuolių sulčių įrengimų gamintojos  šveicarų kompanijos „BUCHER – Unipektin“ įrengimus.
Apie 80 proc. visos įmonės pagamintos produkcijos yra eksportuojama į kitas Europos Sąjungos šalis, tokias kaip Lenkija, Vokietija, Austrija, Italija.

Uždaroji akcinė bendrovė „Vaiskona“ buvo įkurta 1999 metais ir savo veiklą vykdo jau daugiau nei 19 metų. Įmonė yra įsikūrusi buvusio Vilkaviškio konservų fabriko teritorijoje.


Kitos naujienos

11 spalio d., 2021

Veiklą pradeda ES klasterių sertifikavimą reguliuojanti asociacija EUCLES

Rugsėjo 30 d. veiklą oficialiai pradėjo tarptautinė ne pelno siekianti asociacija EUCLES (EUropean Clusters Excellence Labelling Structure). Naujoji organizacija tęs Europos klasterių…

04 spalio d., 2021

NaMŪK kviečia į renginį „Maisto reikšmė žmogaus sveikatai ir imunitetui“

Nacionalinis maisto ūkio klasteris (NaMŪK) spalio 15 d. kviečia į renginį „Maisto reikšmė žmogaus sveikatai ir imunitetui“, kuris vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2020“ metu….

01 spalio d., 2021

Kalėdinis Baltijos klasterių forumas 2021

Baltijos šalių klasterių bendruomenę ir visus, besidominčius klasterių veikla ir jos galimybėmis, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) gruodžio 9 d….

29 rugsėjo d., 2021

Užsienio rinkose veikiančios Lietuvos klasterių įmonės sulaukė susidomėjimo iš Ukrainos 

Rugsėjo 20–22 dienomis Lietuvoje lankėsi Ukrainos verslo bei Zaporožės prekybos ir pramonės rūmų atstovai. Čia jie domėjosi gerąja klasterių įmonių…