06 balandžio d., 2020

NSST – Nordic Stainless Steel Tank

Mes gaminame ir projektuojame pagal užsakymą pagamintus nerūdijančio plieno rezervuarus ir slėginius indus jūsų procesui.

Daugiau nei 25 metų nerūdijančio plieno, taip pat rūgščių ir dupleksinių medžiagų gamybos patirtis. Tankai nuo 50 L iki 300 000 L, viskas nuo paprasto dizaino iki sudėtingų, keliant aukštus reikalavimus.

Alaus daryklos

Visų rūšių alaus daryklų nerūdijančio plieno rezervuarai, pavyzdžiui, karšto vandens rezervuarai (HWT), šalto vandens rezervuarai (CWT), fermentacijos rezervuarai (CCT), akumuliacinės talpos, slėginės talpos (BBT), mielių talpyklos ir CIP rezervuarai.

Farmacijos pramonė

Mes turime didelę patirtį nerūdijančio plieno talpyklose, skirtose skirtingiems farmacijos tikslams, turint didelę kokybės ir dokumentų paklausą.

Procesų ir chemijos pramonė

Nerūdijančio plieno rezervuarai chemijos ir popieriaus gamykloms, taip pat gaminiams, kurie yra degūs pagal Švedijos ir Norvegijos įstatymus.

Maišytuvai

Inkarinius maišytuvus mes taip pat gaminame su įbrėžimais savo gamykloje, kitų tipų maišytuvus bendradarbiaujame su įvairiais antriniais tiekėjais, tokiais kaip „Alfa-Laval“, „Inoxpa“ ir „Lightnin“.

Nuo 1990 m. Dirbame su gamyba, projektavimu, pardavimu, sudėtingais agregatais, keliančiais nerūdijančio plieno gaminius ir cisternas.

Kartu su savo kolega Suomijoje Arto Raikunen turime daugiau nei 60 metų patirtį šiame versle. Mūsų tikslas yra kartu su klientu rasti geriausią įmanomą sprendimą jūsų produkcijai.

NSST Sverige

Nordic Stainless Steel Tank
Robert Broberg, VD
Tessins Väg 17, 611 36 Nyköping


Kitos naujienos

29 lapkričio d., 2022

InoLink: projektas baigiasi, pagalba tęsiasi

Klasteriams skirtas projektas „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra (InoLink)“ skaičiuoja paskutines savo dienas. Inovacijų agentūros koordinuojamas projektas veikė net šešerius…

24 lapkričio d., 2022

Klasterių bendruomenė Lietuvoje: sutaupykite 5 darbo metus

Artėjant metų pabaigai Lietuvos klasterių bendruomenė jau šeštąjį kartą susibūrė į tradicinį Baltijos klasterių forumą. Jo metu užduotas dalyvio klausimas…

10 lapkričio d., 2022

Svarbiausias metų renginys – jau greitai

Klasterių narius ir besidominčius klasterių veikla lapkričio 22 d. kviečiame į 6-ąją kasmetinę konferenciją ir partnerių paieškos renginį  Cluster Forum…

13 spalio d., 2022

Geriausia šių metų Europos klasterio koordinatorė: klasteriai yra ekonomikos variklis

Prestižiškiausią Europoje klasterių vadovams suteikiamą įvertinimą savo svarba galima prilyginti Oskarams kino indutrijoje.  Praėjusią savaitę vykusios Europos klasterių konferencijos metu…