06 balandžio d., 2020

NSST – Nordic Stainless Steel Tank

Mes gaminame ir projektuojame pagal užsakymą pagamintus nerūdijančio plieno rezervuarus ir slėginius indus jūsų procesui.

Daugiau nei 25 metų nerūdijančio plieno, taip pat rūgščių ir dupleksinių medžiagų gamybos patirtis. Tankai nuo 50 L iki 300 000 L, viskas nuo paprasto dizaino iki sudėtingų, keliant aukštus reikalavimus.

Alaus daryklos

Visų rūšių alaus daryklų nerūdijančio plieno rezervuarai, pavyzdžiui, karšto vandens rezervuarai (HWT), šalto vandens rezervuarai (CWT), fermentacijos rezervuarai (CCT), akumuliacinės talpos, slėginės talpos (BBT), mielių talpyklos ir CIP rezervuarai.

Farmacijos pramonė

Mes turime didelę patirtį nerūdijančio plieno talpyklose, skirtose skirtingiems farmacijos tikslams, turint didelę kokybės ir dokumentų paklausą.

Procesų ir chemijos pramonė

Nerūdijančio plieno rezervuarai chemijos ir popieriaus gamykloms, taip pat gaminiams, kurie yra degūs pagal Švedijos ir Norvegijos įstatymus.

Maišytuvai

Inkarinius maišytuvus mes taip pat gaminame su įbrėžimais savo gamykloje, kitų tipų maišytuvus bendradarbiaujame su įvairiais antriniais tiekėjais, tokiais kaip „Alfa-Laval“, „Inoxpa“ ir „Lightnin“.

Nuo 1990 m. Dirbame su gamyba, projektavimu, pardavimu, sudėtingais agregatais, keliančiais nerūdijančio plieno gaminius ir cisternas.

Kartu su savo kolega Suomijoje Arto Raikunen turime daugiau nei 60 metų patirtį šiame versle. Mūsų tikslas yra kartu su klientu rasti geriausią įmanomą sprendimą jūsų produkcijai.

NSST Sverige

Nordic Stainless Steel Tank
Robert Broberg, VD
Tessins Väg 17, 611 36 Nyköping


Kitos naujienos

11 spalio d., 2021

Veiklą pradeda ES klasterių sertifikavimą reguliuojanti asociacija EUCLES

Rugsėjo 30 d. veiklą oficialiai pradėjo tarptautinė ne pelno siekianti asociacija EUCLES (EUropean Clusters Excellence Labelling Structure). Naujoji organizacija tęs Europos klasterių…

04 spalio d., 2021

NaMŪK kviečia į renginį „Maisto reikšmė žmogaus sveikatai ir imunitetui“

Nacionalinis maisto ūkio klasteris (NaMŪK) spalio 15 d. kviečia į renginį „Maisto reikšmė žmogaus sveikatai ir imunitetui“, kuris vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2020“ metu….

01 spalio d., 2021

Kalėdinis Baltijos klasterių forumas 2021

Baltijos šalių klasterių bendruomenę ir visus, besidominčius klasterių veikla ir jos galimybėmis, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) gruodžio 9 d….

29 rugsėjo d., 2021

Užsienio rinkose veikiančios Lietuvos klasterių įmonės sulaukė susidomėjimo iš Ukrainos 

Rugsėjo 20–22 dienomis Lietuvoje lankėsi Ukrainos verslo bei Zaporožės prekybos ir pramonės rūmų atstovai. Čia jie domėjosi gerąja klasterių įmonių…