06 balandžio d., 2020

NSST – Nordic Stainless Steel Tank

Mes gaminame ir projektuojame pagal užsakymą pagamintus nerūdijančio plieno rezervuarus ir slėginius indus jūsų procesui.

Daugiau nei 25 metų nerūdijančio plieno, taip pat rūgščių ir dupleksinių medžiagų gamybos patirtis. Tankai nuo 50 L iki 300 000 L, viskas nuo paprasto dizaino iki sudėtingų, keliant aukštus reikalavimus.

Alaus daryklos

Visų rūšių alaus daryklų nerūdijančio plieno rezervuarai, pavyzdžiui, karšto vandens rezervuarai (HWT), šalto vandens rezervuarai (CWT), fermentacijos rezervuarai (CCT), akumuliacinės talpos, slėginės talpos (BBT), mielių talpyklos ir CIP rezervuarai.

Farmacijos pramonė

Mes turime didelę patirtį nerūdijančio plieno talpyklose, skirtose skirtingiems farmacijos tikslams, turint didelę kokybės ir dokumentų paklausą.

Procesų ir chemijos pramonė

Nerūdijančio plieno rezervuarai chemijos ir popieriaus gamykloms, taip pat gaminiams, kurie yra degūs pagal Švedijos ir Norvegijos įstatymus.

Maišytuvai

Inkarinius maišytuvus mes taip pat gaminame su įbrėžimais savo gamykloje, kitų tipų maišytuvus bendradarbiaujame su įvairiais antriniais tiekėjais, tokiais kaip „Alfa-Laval“, „Inoxpa“ ir „Lightnin“.

Nuo 1990 m. Dirbame su gamyba, projektavimu, pardavimu, sudėtingais agregatais, keliančiais nerūdijančio plieno gaminius ir cisternas.

Kartu su savo kolega Suomijoje Arto Raikunen turime daugiau nei 60 metų patirtį šiame versle. Mūsų tikslas yra kartu su klientu rasti geriausią įmanomą sprendimą jūsų produkcijai.

NSST Sverige

Nordic Stainless Steel Tank
Robert Broberg, VD
Tessins Väg 17, 611 36 Nyköping


Kitos naujienos

15 birželio d., 2021

Lietuvoje įkurtas pirmasis blockchain kompetencijų centras

2021 m. birželio 15 dieną, BCCS (Blockchain, Cyber Security and Compliance Solutions) klasterio iniciatyva įkurtas pirmasis Lietuvos blockchain kompetencijų centras „Blockchain…

03 birželio d., 2021

Verslo klasteriai – svarbi pagalba įgyvendinant Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonę

Lietuvoje veikiančių klasterių stebėsenos eiga – vienas iš praėjusią savaitę vykusiame Lietuvos klasterių politikos formavimo darbo grupės posėdyje aptartų klausimų….

31 gegužės d., 2021

Socialinių inovacijų klasteris gaivina Augustinų vienuolyno kompleksą

Tarp daugiau kaip penkiasdešimties aktyvių Lietuvos klasterių yra vienas, kuriame prioritetiškai siekiama generuoti socialinę-ekonominę vertę. Vos prieš metus įkurtas Lietuvos…

26 gegužės d., 2021

Ketvirtoji ar jau penktoji pramonės revoliucija – kaip neatsilikti?

Skaitmeninės strategijos permąstymas ir Pramonė 4.0 pritaikymas savo įmonėje – nauda reikšminga, tačiau kelias į ją atrodo didelis. Kokybės gerinimas,…