06 balandžio d., 2020

Alytaus verslo konsultacinis centras

Alytaus verslo konsultacinis centras – verslo kūrimo ir vystymo konsultacines, mokymo ir projektų vadybos paslaugas teikianti organizacija regione.

Tai pirmasis verslo konsultacinis centras Lietuvoje, įregistruotas 1993 m. Gegužės 13 d. Kaip ne pelno organizacija ir iki šiol dirba kaip komercinė organizacija – verslo ir švietimo paslaugų teikėja. Centrą įsteigė vietos verslininkai ir Alytaus miesto savivaldybė, remdami ES PHARE programą.

Misija – skatinti ir plėtoti smulkaus ir vidutinio verslo vystymą Alytaus regione per:

 • Verslo mokymus, konsultavimą ir informavimą;
 • ES fondo ir tarptautinių programų paramos pritraukimą;
 • Savivaldos ir verslo interesų integraciją;
 • Regioninio ir tarptautinio bendradarbiavimo plėtrą.

Teikiamos paslaugos:

 • „VERSLO START UP“ paslaugos;
 • „VIRTUALAUS BIURO“ paslaugos: TEISINIS ADRESAS įmonės registracijai Alytuje, korespondencijos tvarkymas ir kt.;
 • APSKAITOS paslaugos;
 • Kvalifikacijos kėlimo programų, skirtų verslo ugdymui rengimas ir teikimas;
 • EKSPORTO plėtros paslaugos;
 • NEFORMALUS MOKYMAS: „Verslo įkūrimas“, Valdymas, Finansai, Rinkodara ir kt.
 • SEMINARAI apskaitos, darbo įstatymų ir kitais įmonės valdymo klausimais.
 • PROJEKTŲ rengimas ir valdymas.

Alytaus verslo konsultacinis centras turi biurą (50 kv.m.) su 5 darbo vietomis (su IT – 5 kompiuteriais) ir susitikimų klasę (42 kv.m.), interneto svetainę www.avkc.lt , automobilį.

Mes turime specifinės patirties  klasterių vystymo projektuose:

 1. „Erasmus + KA2“ projektas „DARBDAVIŲ GALIMYBĖS PRITRAUKTI, PERDUOTI IR IŠLAIKYTI JAUNUS ŽMONES METALO PRAMONĖJE“ / AttTraK / Nr. 2018-1-DE02-KA202-005206.Projektas  finansuojamas ERASMUS + KA2 programos. Projekto trukmė:  2018 10 01 – 2020 09 30.Projekto koordinatorius – Alytaus VKC-as., klasterio narys. Pagrindinis projekto tikslas: geriausios praktikos perdavimas ir profesinio mokymo galimybių bei ateities perspektyvų nustatymas, pritraukiant ir išlaikant jaunus žmones metalo, mašinų ir inžinerijos sektoriuose.
 2. „KONKURENCINGUMO KĖLIMAS PL – LT PASIENYJE PER KLASTERIZACIJOS PASLAUGŲ VYSTYMĄ“ t.y. INTERREG V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos projektas. PROJEKTAS /„IncomClus”/, Nr. LT-PL-1R-032. Pagrindinis tikslas – padidinti metalo-mechaninių ir susijusių šakų konkurencingumą Lenkijos – Lietuvos pasienyje.Pagrindiniai veiksmai: „Cluster’s Academy“ (bendrasis ir techninis mokymas įmonėms); Verslo rėmimo paslaugos (konferencijos, seminarai); Tarpdalykinės kūrybinės grupės; Kompetencija ir profesinis mokymas studentams; Sukurta  „BENDRADARBIAVIMO PLATFORMA PROFESINIO MOKYMO KOKYBĖS GERINIMUI“, LIETUVA / LENKIJA.

MŪSŲ CREDO: TIK EINANTIS NUEINA.

ALGIMANTA ŠČIGLINSKIENĖ

Alytaus VKC direktorė

S.Dariaus ir S.Girėno g. 2, LT-62137, Alytus, Lietuva


Kitos naujienos

11 spalio d., 2021

Veiklą pradeda ES klasterių sertifikavimą reguliuojanti asociacija EUCLES

Rugsėjo 30 d. veiklą oficialiai pradėjo tarptautinė ne pelno siekianti asociacija EUCLES (EUropean Clusters Excellence Labelling Structure). Naujoji organizacija tęs Europos klasterių…

04 spalio d., 2021

NaMŪK kviečia į renginį „Maisto reikšmė žmogaus sveikatai ir imunitetui“

Nacionalinis maisto ūkio klasteris (NaMŪK) spalio 15 d. kviečia į renginį „Maisto reikšmė žmogaus sveikatai ir imunitetui“, kuris vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2020“ metu….

01 spalio d., 2021

Kalėdinis Baltijos klasterių forumas 2021

Baltijos šalių klasterių bendruomenę ir visus, besidominčius klasterių veikla ir jos galimybėmis, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) gruodžio 9 d….

29 rugsėjo d., 2021

Užsienio rinkose veikiančios Lietuvos klasterių įmonės sulaukė susidomėjimo iš Ukrainos 

Rugsėjo 20–22 dienomis Lietuvoje lankėsi Ukrainos verslo bei Zaporožės prekybos ir pramonės rūmų atstovai. Čia jie domėjosi gerąja klasterių įmonių…