06 balandžio d., 2020

Alytaus verslo konsultacinis centras

Alytaus verslo konsultacinis centras – verslo kūrimo ir vystymo konsultacines, mokymo ir projektų vadybos paslaugas teikianti organizacija regione.

Tai pirmasis verslo konsultacinis centras Lietuvoje, įregistruotas 1993 m. Gegužės 13 d. Kaip ne pelno organizacija ir iki šiol dirba kaip komercinė organizacija – verslo ir švietimo paslaugų teikėja. Centrą įsteigė vietos verslininkai ir Alytaus miesto savivaldybė, remdami ES PHARE programą.

Misija – skatinti ir plėtoti smulkaus ir vidutinio verslo vystymą Alytaus regione per:

 • Verslo mokymus, konsultavimą ir informavimą;
 • ES fondo ir tarptautinių programų paramos pritraukimą;
 • Savivaldos ir verslo interesų integraciją;
 • Regioninio ir tarptautinio bendradarbiavimo plėtrą.

Teikiamos paslaugos:

 • „VERSLO START UP“ paslaugos;
 • „VIRTUALAUS BIURO“ paslaugos: TEISINIS ADRESAS įmonės registracijai Alytuje, korespondencijos tvarkymas ir kt.;
 • APSKAITOS paslaugos;
 • Kvalifikacijos kėlimo programų, skirtų verslo ugdymui rengimas ir teikimas;
 • EKSPORTO plėtros paslaugos;
 • NEFORMALUS MOKYMAS: „Verslo įkūrimas“, Valdymas, Finansai, Rinkodara ir kt.
 • SEMINARAI apskaitos, darbo įstatymų ir kitais įmonės valdymo klausimais.
 • PROJEKTŲ rengimas ir valdymas.

Alytaus verslo konsultacinis centras turi biurą (50 kv.m.) su 5 darbo vietomis (su IT – 5 kompiuteriais) ir susitikimų klasę (42 kv.m.), interneto svetainę www.avkc.lt , automobilį.

Mes turime specifinės patirties  klasterių vystymo projektuose:

 1. „Erasmus + KA2“ projektas „DARBDAVIŲ GALIMYBĖS PRITRAUKTI, PERDUOTI IR IŠLAIKYTI JAUNUS ŽMONES METALO PRAMONĖJE“ / AttTraK / Nr. 2018-1-DE02-KA202-005206.Projektas  finansuojamas ERASMUS + KA2 programos. Projekto trukmė:  2018 10 01 – 2020 09 30.Projekto koordinatorius – Alytaus VKC-as., klasterio narys. Pagrindinis projekto tikslas: geriausios praktikos perdavimas ir profesinio mokymo galimybių bei ateities perspektyvų nustatymas, pritraukiant ir išlaikant jaunus žmones metalo, mašinų ir inžinerijos sektoriuose.
 2. „KONKURENCINGUMO KĖLIMAS PL – LT PASIENYJE PER KLASTERIZACIJOS PASLAUGŲ VYSTYMĄ“ t.y. INTERREG V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos projektas. PROJEKTAS /„IncomClus”/, Nr. LT-PL-1R-032. Pagrindinis tikslas – padidinti metalo-mechaninių ir susijusių šakų konkurencingumą Lenkijos – Lietuvos pasienyje.Pagrindiniai veiksmai: „Cluster’s Academy“ (bendrasis ir techninis mokymas įmonėms); Verslo rėmimo paslaugos (konferencijos, seminarai); Tarpdalykinės kūrybinės grupės; Kompetencija ir profesinis mokymas studentams; Sukurta  „BENDRADARBIAVIMO PLATFORMA PROFESINIO MOKYMO KOKYBĖS GERINIMUI“, LIETUVA / LENKIJA.

MŪSŲ CREDO: TIK EINANTIS NUEINA.

ALGIMANTA ŠČIGLINSKIENĖ

Alytaus VKC direktorė

S.Dariaus ir S.Girėno g. 2, LT-62137, Alytus, Lietuva


Kitos naujienos

15 birželio d., 2021

Lietuvoje įkurtas pirmasis blockchain kompetencijų centras

2021 m. birželio 15 dieną, BCCS (Blockchain, Cyber Security and Compliance Solutions) klasterio iniciatyva įkurtas pirmasis Lietuvos blockchain kompetencijų centras „Blockchain…

03 birželio d., 2021

Verslo klasteriai – svarbi pagalba įgyvendinant Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonę

Lietuvoje veikiančių klasterių stebėsenos eiga – vienas iš praėjusią savaitę vykusiame Lietuvos klasterių politikos formavimo darbo grupės posėdyje aptartų klausimų….

31 gegužės d., 2021

Socialinių inovacijų klasteris gaivina Augustinų vienuolyno kompleksą

Tarp daugiau kaip penkiasdešimties aktyvių Lietuvos klasterių yra vienas, kuriame prioritetiškai siekiama generuoti socialinę-ekonominę vertę. Vos prieš metus įkurtas Lietuvos…

26 gegužės d., 2021

Ketvirtoji ar jau penktoji pramonės revoliucija – kaip neatsilikti?

Skaitmeninės strategijos permąstymas ir Pramonė 4.0 pritaikymas savo įmonėje – nauda reikšminga, tačiau kelias į ją atrodo didelis. Kokybės gerinimas,…