10 rugsėjo d., 2021

„Baltic Photonics“ renginio dėmesio centre – naujausių technologijų taikymai medicinoje ir gyvybės mokslų srityse

Siekdami paskatinti lazerinių technologijų panaudojimą medicinoje, Visorių informacinių technologijų parkas, jo koordinuojamas lazerinio mikroapdirbimo klasteris TOOLAS ir unikalius lazerinius gaminius kurianti aukštųjų technologijų įmonė „Optogama“ rugsėjo 16 d. kviečia dalyvauti virtualiame fotonikos renginyje „Baltic Photonics 2021 MedLife“.

Į jau tradiciniu tapusį „Baltic Photonics“ renginį aptarti technologijų plėtrą, taikymą ir iššūkius kasmet susirenka fotonikos technologijų ekspertai. Šiemet virtualiai vyksiančio renginio tema – fotonikos ir lazerinių technologijų taikymai medicinos ir gyvybės mokslų srityse.

Kaip teigia vieno iš organizatorių – lazerinio mikroapdirbimo klasterio TOOLAS koordinatorė Marija Sargautė, šiemet renginys organizuojamas siekiant paskatinti inovacijų taikymą medicinos ir gyvybės mokslų sprendimams bei tarpsektorinį mokslo-verslo ir verslas-verslui bendradarbiavimą visoje Šiaurės Europoje.

„Baltic Photonics 2021 MedLife“ pranešimus skaitys inovacijas kuriančių įmonių ir universitetų atstovai iš Lietuvos, Vokietijos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Prancūzijos, Lenkijos ir kitų šalių. Tarp renginio pranešėjų –  „Light Conversion“, „Brolis Sensor Technology“, „Droplet Genomics“,  „Leibniz Institute of Photonic Technology“,  „University of Latvia“ ir kitų organizacijų atstovai. Renginio metu bus aptarti medicinos ir gyvybės mokslų įmonių ir organizacijų iššūkiai bei poreikiai, o vartotojai ir partneriai išvys inovatyvius Baltijos šalių fotonikos ir lazerio technologijų sprendimus.

„TOOLAS iniciatyva tarptautiniame B2B (verslas-verslui) renginyje burti technologijų ekspertus ir tarpsektorinių pramonės šakų atstovus – brandaus nuosekliai visa ekosistema besirūpinančio klasterio pavyzdys“, – pastebi Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros projekto „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra (InoLink)“, kuriame dalyvauja minėtas klasteris, vadovė Jolita Razumienė.

Visi, norintys sužinoti, ką fotonikos, lazerių technologijų, medicinos ir gyvybės mokslų srityse šiuo metu kuria ambicingi startuoliai, įmonės bei mokslininkai, kviečiami registruotis iki rugsėjo 14 d.

„Baltic Photonics 2021 MedLife“ programą ir registraciją rasite čia: https://toolas.eu/baltic-photonics-2021-medlife/

Renginio partneriai: Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteris (LITEK™) ir „Baltic Photonics“ klasteris.

 


Kitos naujienos

11 spalio d., 2021

Veiklą pradeda ES klasterių sertifikavimą reguliuojanti asociacija EUCLES

Rugsėjo 30 d. veiklą oficialiai pradėjo tarptautinė ne pelno siekianti asociacija EUCLES (EUropean Clusters Excellence Labelling Structure). Naujoji organizacija tęs Europos klasterių…

04 spalio d., 2021

NaMŪK kviečia į renginį „Maisto reikšmė žmogaus sveikatai ir imunitetui“

Nacionalinis maisto ūkio klasteris (NaMŪK) spalio 15 d. kviečia į renginį „Maisto reikšmė žmogaus sveikatai ir imunitetui“, kuris vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2020“ metu….

01 spalio d., 2021

Kalėdinis Baltijos klasterių forumas 2021

Baltijos šalių klasterių bendruomenę ir visus, besidominčius klasterių veikla ir jos galimybėmis, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) gruodžio 9 d….

29 rugsėjo d., 2021

Užsienio rinkose veikiančios Lietuvos klasterių įmonės sulaukė susidomėjimo iš Ukrainos 

Rugsėjo 20–22 dienomis Lietuvoje lankėsi Ukrainos verslo bei Zaporožės prekybos ir pramonės rūmų atstovai. Čia jie domėjosi gerąja klasterių įmonių…