08 rugsėjo d., 2021

Atnaujintoje ECCP platformoje – plati ir patogi paslaugų pasiūla klasteriams

Puikios naujienos iš Europos klasterių bendradarbiavimo platformos (angl. European Cluster Collaboration Platform, ECCP). Neseniai atnaujintame bendradarbiavimą skatinančio ir Europos ekonomiką stiprinančio virtualaus Europos klasterių centro puslapyje – dar daugiau įvairių paslaugų klasterių organizacijoms:

  • Bendradarbiavimo galimybės: naujoji platforma padeda lengvai, pigiai ir greitai rasti tinkamus partnerius. Tam skirtas įrankis „Find Partners“.
  • Geresnis matomumas: būdama tarptautiniu klasterių bendradarbiavimo centru, ECCP platforma yra puiki savireklamos vieta. Joje galite dalintis naujienomis, sėkmės istorijomis, skelbti apie organziuojamus renginius. Skaičiuojama, kad informacija pasiekia per 1200 klasterių organizacijų ir jų narių, suinteresuotų plėsti savo kontaktų tinklą ir keistis žiniomis tiek Europoje, tiek ir už jos ribų.
  • Tarptautinis mobilumas: naujoji ECCP siūlo daugiau tarptautinio judumo galimybių visoje Europoje. „ClusterXchange“ yra pilotinis projektas, skirtas remti trumpalaikius mainus ES ir kitose COSME šalyse. Taip siekiama palengvinti tarptautinį bendradarbiavimą, mokymąsi tarpusavyje, naujų kontaktų užmezgimą ir inovacijų diegimą klasteriuose ir jų įmonėse.
  • Tarptautiškumo galimybės: išplėsta tarptautinių matchmaking renginių Europoje ir užsienyje pasiūla, padedanti užmegzti verslo santykius ir bendradarbiavimą inovacijų srityje tarp Europos klasterių ir partnerių iš trečiųjų šalių.
  • Gebėjimų stiprinimas: naujoje platformoje rasite daugiau paslaugų įgūdžių ir gebėjimų ugdymui, žinių perdavimui, įrankių bei įrangos taikymui ir išteklių valdymui. Klasterių vadovai galės žiūrėti internetinius seminarus, naudotis mokymų medžiaga ir „Skills Development Guide“ įrankiu, kuris padeda patogiai rasti konkrečius jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus.
  • Didesnė bendruomenė: naujoje platformoje ECCP subūrė politikos formuotojus, mokymų organizatorius ir išteklių teikėjus, kurie padeda plėsti bendradarbiavimo galimybes ir stiprinti gebėjimus.
  • Prieiga prie informacijos: naujajame ECCP yra daug klasteriams aktualios svarbios informacijos. Skelbiamos teminės naujienos, įvykiai ir kvietimai grupuojant pagal klasterių interesams. Taip pat rasite patobulintą pramonės klasterių žemėlapį, publikacijų saugyklą, ataskaitas ir tyrimus apie klasterių veiklą, informaciją apie nacionalinę klasterių politiką, EREK išteklių duomenų bazę.
  • Įtaka politikai: ECCP bendruomenė prisideda prie ES klasterių politikos formavimo dalyvaudama diskusijose su įvairių lygių ES politikos formuotojais. Šiuose dialoguose dalyvaujančios klasterių organizacijos pirmos sužino ir gali pasinaudoti naujomis rinkomis, kurios atsiveria keičiantis reguliavimui.

Visus, norinčius naudotis ECCP paslaugų paketu, kviečiame užsiregistruoti arba atnaujinti esamą savo klasterio profilį jį papildant filtravimui aktualiomis žymomis ir kt. Jei turite klausimų, nedvejodami kreipkitės į ECCP.


Kitos naujienos

11 spalio d., 2021

Veiklą pradeda ES klasterių sertifikavimą reguliuojanti asociacija EUCLES

Rugsėjo 30 d. veiklą oficialiai pradėjo tarptautinė ne pelno siekianti asociacija EUCLES (EUropean Clusters Excellence Labelling Structure). Naujoji organizacija tęs Europos klasterių…

04 spalio d., 2021

NaMŪK kviečia į renginį „Maisto reikšmė žmogaus sveikatai ir imunitetui“

Nacionalinis maisto ūkio klasteris (NaMŪK) spalio 15 d. kviečia į renginį „Maisto reikšmė žmogaus sveikatai ir imunitetui“, kuris vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2020“ metu….

01 spalio d., 2021

Kalėdinis Baltijos klasterių forumas 2021

Baltijos šalių klasterių bendruomenę ir visus, besidominčius klasterių veikla ir jos galimybėmis, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) gruodžio 9 d….

29 rugsėjo d., 2021

Užsienio rinkose veikiančios Lietuvos klasterių įmonės sulaukė susidomėjimo iš Ukrainos 

Rugsėjo 20–22 dienomis Lietuvoje lankėsi Ukrainos verslo bei Zaporožės prekybos ir pramonės rūmų atstovai. Čia jie domėjosi gerąja klasterių įmonių…