26 rugsėjo d., 2022

Agrifood Lithuania DIH koordinatorė – geriausia Europoje

Rugsėjo 26 d. vakarą Europos klasterių konferencijos 2022 metu buvo paskelbta, kad geriausios Europos klasterio vadovės apdovanojimą pelnė Lietuvos klasterių tinklo ir Agrifood Lithuania DIH vadovė Kristina Šermukšnytė-Alešiūnienė.

Atsiimdama apdovanojimą K. Šermukšnytė-Alešiūnienė dėkojo visiems už paramą ir įvertinimą, o ypač Lietuvos klasterių bendruomenei. Ji džiaugėsi, kad Agrifood Lithuania DIH klasteris ir Lietuvos klasterių bendruomenė pasitikėjo ja ir išrinko būti jų kelio vedle.

Tai prestižiškiausias klasterių vadovams suteikiamas titulas Europoje, kuris parodo išskirtinius pasiekimus. Šiemet pirmą kartą apdovanojimams buvo nominuota Baltijos šalių atstovė, todėl gautas apdovanojimas bus istoriškai svarbus visai Lietuvos klasterių bendruomenei.

K. Šermukšnytės-Alešiūnienės vadovaujamas klasteris „AgriFood Lithuania“ jau kelerius metus dalyvauja projekto „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra  (INOLINK)“ veiklose, kuris finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Jis skatina įmonių jungimąsi į klasterius, didina klasterių brandą, prisideda prie jų augimo bei tarptautinio bendradarbiavimo plėtros. Projektą įgyvendina Inovacijų agentūra (IA) kartu su partneriu – Lietuvos inovacijų centru (LIC). Su projekto pagalba klasteris „AgriFood Lithuania“ pelnė svarbų tarptautinį sertifikatą ir vadybos kokybės įvertinimą – bronzinę klasterių meistriškumo žymą.

 


Kitos naujienos

06 vasario d., 2023

Hook Up on Tinder

Since dating can be stressful, there is the possibility of humor to try to reduce tensions. In a new study…

03 vasario d., 2023

How To: Replace Delete Protected DLL Files In Windows 7 & Vista

In the preceding section, I answered if a .dil file can really contain a virus. And, since the .dil virus…

29 lapkričio d., 2022

InoLink: projektas baigiasi, pagalba tęsiasi

Klasteriams skirtas projektas „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra (InoLink)“ skaičiuoja paskutines savo dienas. Inovacijų agentūros koordinuojamas projektas veikė net šešerius…

24 lapkričio d., 2022

Klasterių bendruomenė Lietuvoje: sutaupykite 5 darbo metus

Artėjant metų pabaigai Lietuvos klasterių bendruomenė jau šeštąjį kartą susibūrė į tradicinį Baltijos klasterių forumą. Jo metu užduotas dalyvio klausimas…