2021 Rugsėjo 16 d.

Vebinaras „Baltic Photonics 2021 MedLife“

Organizatorius: VITP, TOOLAS, Optogama

Vieta: Online

Visorių informacinių technologijų parkas, jo koordinuojamas lazerinio mikroapdirbimo klasteris TOOLAS ir unikalius lazerinius gaminius kurianti aukštųjų technologijų įmonė „Optogama“ rugsėjo 16 d. kviečia dalyvauti virtualiame fotonikos renginyje „Baltic Photonics 2021 MedLife“.

Šiemet virtualiai vyksiančio renginio tema – fotonikos ir lazerinių technologijų taikymai medicinos ir gyvybės mokslų srityse.

Kaip teigia vieno iš organizatorių – lazerinio mikroapdirbimo klasterio TOOLAS koordinatorė Marija Sargautė, šiemet renginys organizuojamas siekiant paskatinti inovacijų taikymą medicinos ir gyvybės mokslų sprendimams bei tarpsektorinį mokslo-verslo ir verslas-verslui bendradarbiavimą visoje Šiaurės Europoje.

„Baltic Photonics 2021 MedLife“ pranešimus skaitys inovacijas kuriančių įmonių ir universitetų atstovai iš Lietuvos, Vokietijos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Prancūzijos, Lenkijos ir kitų šalių. Tarp renginio pranešėjų –  „Light Conversion“, „Brolis Sensor Technology“, „Droplet Genomics“,  „Leibniz Institute of Photonic Technology“,  „University of Latvia“ ir kitų organizacijų atstovai. Renginio metu bus aptarti medicinos ir gyvybės mokslų įmonių ir organizacijų iššūkiai bei poreikiai, o vartotojai ir partneriai išvys inovatyvius Baltijos šalių fotonikos ir lazerio technologijų sprendimus.

Visi, norintys sužinoti, ką fotonikos, lazerių technologijų, medicinos ir gyvybės mokslų srityse šiuo metu kuria ambicingi startuoliai, įmonės bei mokslininkai, kviečiami registruotis iki rugsėjo 14 d.

„Baltic Photonics 2021 MedLife“ programą ir registraciją rasite čia: https://toolas.eu/baltic-photonics-2021-medlife/

Renginio partneriai: Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteris (LITEK™) ir „Baltic Photonics“ klasteris.