2021 Balandžio 02 d.

Tarptautinė misija Kanadoje

Organizatorius: MITA

Kam naudinga: inovatoriai, kuriantys giliųjų technologijų sprendimus.

Kada: registracija iki balandžio 2 d.

Temos: Inovatoriai, kuriantys giliųjų technologijų* sprendimus, įkūrę jaunesnius nei penki metai startuolius, turi išskirtinę galimybę nemokamai naudotis „Collision“, vieno iš pirmaujančių Šiaurės Amerikos technologijų renginių, paketu. „Collision“ renginys vyks 2021 m. balandžio 20-22 dienomis – galimybę jame sudalyvauti, taip pat ir prieigą prie išskirtinio, prieš renginį balandžio 13 dieną organizuojamo instruktažo, suteikia „Eureka“ sekretoriatas. Dalyvaujantys startuoliai turi būti gavę mažiau nei 3 milijonus JAV dolerių investicijų. 13 programoje dalyvaujančių šalių bus atrinkta 30 įmonių, kurios gaus nemokamą prieigą prie „Collision. 2 arba daugiau lietuvių įmonių turės galimybę dalyvauti susitikimuose ir užmegzti ryšius su potencialiais investuotojais Šiaurės Amerikoje, o jiems pasiruošti padės asmeninis mentorius. Renginio metu „National Research Canada“ ir „Global Affairs Canada“ ekspertai dalyvius supažindins su vietos startuolių ir investuotojų ekosistema.

Su renginiu susijusių veiklų laikas:

  • Kovo 26 d.: „Eureka“ surengtas įvadinis internetinis seminaras
  • Balandžio 2 d.: „Eureka“ paraiškų dėl vieno iš 30 startuolių paketų pateikimo terminas
  • Balandžio 7 d.: „Eureka“ atrenka įmones ir jas registruoja kartu su renginio organizatoriais. Atrenkant bus atsižvelgiama į šalių programos narių atstovavimą ir tinkamumą renginiui.
  • Balandžio 13 d.: Prieš renginį surengtas instruktažas ir pristatymas Kanados rinkai ir investuotojams (remia NRC, „Global Affairs“, Kanada, ES delegacija, „Investuok Kanadoje“ ir kt.).
  • Balandžio 20–22 d.: renginys internetu.

Daugiau informacijos: čia.