2021 Rugpjūčio 31 d.

„SmartEEs2” akceleravimo programos kvietimas

Kam naudinga: labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms, kuriančioms integruotas lanksčias ir nešiojamas elektronikos technologijas įvairiose srityse (angl. Flexible and Wearable Electronics technologies/FWE).

Tinkami pareiškėjai: labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės; tiek technologinės, tiek netechnologinės; įvairios veiklos srityse.

Finansuojama veikla:

1) produkto, paslaugos ištobulinimas (eksperimentinė veikla, testavimas) iki demonstracinės versijos, eksploatavimo plano parengimas;

2) pagalba pagaminant galutinę produkto, paslaugos versiją. Taip pat pareiškėjai, dalyvaujantys programoje „SmartEEs2“, galės naudotis programos teikiamomis FWE ir gamybos technologijomis, siekiant kad pažangios funkcijos būtų integruotos į naujus produktus ir (arba) būtų sukurta produktų serija.

Kvietimo nugalėtojai pasinaudos unikalia „SmartEEs“ ekosistema, susidedančia iš pirmaujančių mokslinių tyrimų organizacijų, keleto novatoriškų technologijų tiekėjų, pripažintų verslo plėtros ekspertų ir investuotojų. Pasirinktoms novatoriškoms įmonėms bus teikiama individuali parama teikiant visą paslaugų rinkinį, integruojant techninę, verslo, ekosistemų patirtį, kuri leis joms kurti tvarius produktus ir paslaugas.

Finansuojama: iki 100 000 Eur.

Paraiškos priimamos: paraiškos priimamos nuolat, artimiausias jų vertinimas – iki 2021.08.31.

Daugiau informacijos: čia.