2021 Rugsėjo 16 d.

Lietuvos blockchain kompetencijų centro „Blockchain Lithuania“ atidarymo renginys

Organizatorius: BCCS klasteris, MITA „InoLink“

Vieta: Paupio verslo centro terasa, Vilnius

Rugsėjo 16 d. BCCS (Blockchain, Cyber Security and Compliance Solutions) klasteris kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros įgyvendinamo „InoLink“ projekto komanda kviečia dalyvauti pirmojo Lietuvos blockchain kompetencijų centro „Blockchain Lithuania“ atidarymo renginyje.

Iniciatyva įkurti centrą gimė BCCS klasteriui glaudžiai bendradarbiaujant ir gaunant palaikymą iš projektą „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra (InoLink)“ administruojančios Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) bei jos partnerio – Lietuvos inovacijų centro (LIC).

Sekant kitų Europos Sąjungos valstybių pavyzdžiu, kompetencijų centro steigėjai  – BCCS klasteris, kartu su inovatyvios įmonės statusą turinčia nare „SuperHow“ ir „Crypto Economy Organisation“ – siekia suvienyti privataus ir viešojo sektoriaus atstovus, kuriančius bei diegiančius inovatyvius blokų grandinės technologija paremtus sprendimus Lietuvoje.

Renginio svečius „Blockchain Lithuania“ atidarymo proga sveikins ir pranešimus apie blokų grandinių technologijų atveriamas galimybes pristatys šio centro steigėjai, mokslo ir viešojo sektoriaus partneriai.