2022 Spalio 02 d.

Kvietimas privatiems juridiniams asmenims teikti paraiškas dėl dalyvavimo „EIC ACCELERATOR“ priemonės mokymuose

Kam naudinga: „EIC Accelerator“ priemonės mokymais siekiama individualių konsultacijų metu padėti įmonėms, kurios siekia gauti programos „EIC Accelerator” finansavimą patobulinti rengiamą paraišką, geriau pasiruošti pristatyti idėją tarptautinei vertinimo komisijai. Bus atrinktos 6 įmonės.

Tinkami pareiškėjai: Privatūs, juridiniai asmenys, kurie yra išvystę savo kuriamą technologiją bent iki 5 (penkto) Technologinės parengties lygio.

Finansuojama veikla: Įsmonė turės ne mažiau kaip 3-4 asmenines 2 val. trukmės konsultacijos su Lietuvos ir tarpt. ekspertais klausimų ir atsakymų, patarimų, rekomendacijų formatu (I etapas). Geriausiai pasirodžiusios 6 įmonės turės galimybę prisistatyti tarpt. lygiu, įskaitant ir „EIC Accelerator” komisijos nariams (virtualiai) (II etapas) ir pretenduoti į papildomas 3 d.  konsultacijas kartu su IESE Business School /University of Navarra (Barselona) (III etapas).

Kvietimo terminas: 2022 m. spalio 2 d

Daugiau informacijoshttps://mita.lrv.lt/lt/naujienos/lietuvos-imonems-unikali-galimybe-gauti-tarptautiniu-ekspertu-konsultacijas-ir-pasiruosti-priemones-eic-accelerator-kvietimams

 

https://mita.lrv.lt/lt/skelbimai/kvietimas-privatiems-juridiniams-asmenims-teikti-paraiskas-del-dalyvavimo-eic-accelerator-priemones-mokymuose