2021 Gegužės 27 d.

„InvestHorizon Accelerator“ paskutinis kvietimas

Kam naudinga: labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms (MVĮ), kuriančioms produktus ir paslaugas „giliųjų“ (deep-tech) technologijų srityse ir ieškančioms A serijos investicijų.

Tinkami pareiškėjai: inovatyvios ir greitai augančios (angl. „high-growth“) MVĮ (EU definition), kuriančia produktus ar paslaugas „giliųjų“ technologijų srityje; siekiančios mažiausiai 2,5 milijono eurų A serijos investicijų ir per pastaruosius trejus metus turinčios mažiausiai 250 000 eurų pradinį finansavimą arba 500 000 eurų valstybės dotacijų ar paskolų; turinčios verslo angelą ar finansų patarėją, kuris galėtų lydėti „InvestHorizon“ metu.

Finansuojama veikla: darbas pasitikėjimo grupėse („Trust groups“) su 4-7 įmonių CEO grupėse, prisidedant ir ekspertams, partneriams; bootcamp tipo 3 d. mokymai, apimantys tokias temas kaip vadyba, verslas ir konkuravimas, investicijos; idėjos pristatymo mokymai; idėjų pristatymo renginiai (pitch). Dalyviai turės galimybes pretenduoti ir siekti iki 2,5 mln. Eur A serijos investicijų.

Paraiškos priimamos: iki 2021-05-27.

Daugiau informacijos: čia.