2020 Rugsėjo 06 d.

EIT Manufacturing BoostUp! konkursas

Tikslas: surasti geriausias Europos įmones, startuolius, kurie pasiūlytų inovatyvius, tvarius, socialiai atsakingus gamybos sprendimus.

Kam naudinga: klasterių nariams – naujiems ar pažengusiems startuoliams, labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms gamybos srityje.

Konkurso sąlygos:

1) Pirma kategorija: skirta ankstyvos stadijos startuoliams, kurie gali pasiūlyti ir vystyti projektus tokiose srityse kaip žalia, beatliekė gamyba ir žiedinė ekonomika, atspari gamyba;

2) Antra kategorija: skirta startuoliams, kurie jau pakankamai pasiruošę ieškoti naujų klientų, plėsti savo veiklą kitose šalyse bei dirba šiose srityse – gamybos operacijų automatika ( pvz.: robotika), lanksti, greitai prisitaikanti ir atspari tiekimo grandinė, procesų ir išteklių naudojimo efektyvumo didinimas, paklausos, pasiūlos ir atsargų prognozavimas (pvz.: nuspėjama priežiūra/ „predictive maintenance“), skaitmeninės platformos (pvz.: AI ir IoT aplikacijos), Kiti su gamyba susiję sprendimai.

3) Trečia kategorija: skirta mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurios identifikavo naujų technologijų ar verslo modelių patobulinimo poreikius ir prisideda prie – tvarios/žalios gamybos ir žiedinės ekonomikos, atsparios gamybos (ang. Resilient manufacturing), lanksčios gamybos (ang. Flexible and agile manufacturing).

Finansavimas: iki 15 000 Eur.

Daugiau informacijos: čia.