2017 Rugsėjo 19 d.09:00

ECP4 Info Diena ir B2B susitikimai 2017

Organizatorius: Lietuvos plastikų klasteris, ECP4 (The European Composites, Plastics and Polymer Processing Platform)

Vieta: Fizinių ir technologijos mokslų centras, Saulėtekio al. 3, Vilnius

ES plastikų novatoriai, Europos kompozitų, plastmasės ir polimerų apdorojimo platforma ECP4 (The European Composites, Plastics and Polymer Processing Platform) ir Lietuvos plastikų klasteris kviečia platformos narius ir besidominčias įmones į tęstinę platformos sesiją rugsėjo 19 d. Šį kartą narių suvažiavimo vieta pasirinktas Vilnius, todėl tai išskirtinė galimybė:
  •  Pristatyti Lietuvos plastikų sektoriaus rinką
  • Sustiprinti tarptautinio bendradarbiavimo ryšius
  • Įvertinti sektoriaus galimybes ir poreikius iš tyrimų ir mokslinės perspektyvos
  • Reprezentuoti savo įmones ir rasti būdus, kaip integruotis į Europos projektus
  • Giliau susipažinti su ECP4 platforma
ECP4 platforma yra inicijuota plastikų ir kompozitų perdirbėjų pramonės įmonių. Ji vienija aukščiausio lygio Europos mokslinių tyrimų įstaigas, ES regionų plastikų klasterius ir ES lygmens plastikų pramonės asocijuotas organizacijas. Nuo 2015 m. gruodžio Lietuvos plastikų klasteris yra ECP4 narys.
Vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė REGISTRACIJA iki rugsėjo 8 d. čia.
  
PROGRAMA 
Partnerių paieška ir idėjų mainai naujuose R&D ir inovacijų projektuose
 1. Info Diena
  • ECP4 prisistatymas
  • Baltijos regiono plastiko pramonės pristatymas
  • Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC) prisistatymas
  • ES finansavimo galimybės
 2. Projektų sesija
Jei norite dalyvauti projektų sesijoje, kviečiame užpildyti projekto pristatymo šabloną ir iki rugsėjo 5 d. atsiųsti adresu info@linpra.lt bei jan.diemert@ict.fraunhofer.de.
 
3. B2B susitikimai
Susitikimų formatas – „ConverStations“. Siekiant interaktyvumo ir efektyvaus įsigilinimo, susitikimai bus organizuojami mažomis grupėmis ne daugiau nei po 6 žmones prie stalo, grupės prezentacijai skiriant ne daugiau nei 25 minutes: 10 minučių pristatymui, 15 minučių diskusijai. Pasibaigus pristatymui, dalyviai gali pereiti prie kito pasirinktos temos stalo, o pristatantysis pakartoja pristatymą kitai susirinkusiai grupei. Kiekvienas dalyvis iš viso galės sudalyvauti trijuose pristatymuose. Bendras pristatymų skaičius – 10, kuriuos galės pristatyti pirmieji išreiškę pageidavimą ir užsiregistravę. Kaip vyksta „ConverStation“ galite susipažinti čia: ConverStation at 2014 ICT4S-conference. Visiems užsiregistravusiems į „ConverStation“ pristatymus tikslesnė informacija bus pateikta rugsėjo pradžioje.