Turizmas

Žemaitijos turizmo klasteris

Žemaitijos klasteris – tai šiuolaikiškų įmonių bei organizacijų tinklas, apimantis praktiškai visas Plungės (Gandingos) ir Platelių krašto turizmo sferas: upių ir ežerų vandens pramogas ir sportą, keliones dviračių ir pėsčiųjų takais, stambiausius pramogų centrus, žymiausius kultūrinius ir istorinius objektus, apgyvendinimą moderniai įrengtose turizmo sodybose, kokybišką maitinimą,  maršrutų planavimą ir organizavimą.  Apjungę savo pajėgas –  Jūsų pažintinę kelionę čia mes galime organizuoti Jums priimtiniausia forma – baidarėmis, kanojomis, jachtomis, valtelėmis, dviračiais, pėsčiomis; upėmis, upeliais, ežerais, ežerėliais, pėsčiųjų ir dviračių takais; žvejojant, nardant ar tiesiog mėgaujantis įspūdingu ir nuolat besikeičiančiu kraštovaizdžiu, gamtos ir žmogaus kūriniais. O nakčiai Jus priims ir sočiai pamaitins – čia pat, jaukiame gamtos prieglobstyje įsikūrusios turizmo sodybos, ir būtinai pasiūlys paskanauti tradicinį žemaitišką kąstinį, kurio išsukti nemoka jokia kita pasaulio tauta.

Koordinatorius

Asociacija "Žemaitijos turizmo klasteris“

Asociacija Žemaitijos turizmo klasteris – tai šiuolaikiškų įmonių bei organizacijų tinklas, teikiantis turizmo paslaugas Žemaitijoje.

[email protected]

8 615 41804


Nariai

Algio Reliugos kaimo turizmo sodyba „Kaštonas“

Banketai, furšetai. Užsakomieji tortų ir pyragų kepimai. Krepšinio aikštelė. Lauko teniso aikštelė. Baseinas. Kubilas. bei baseiną. Rusiška, turkiška, japoniška pirtys.

Andriaus Albriko Nardymo centras

Nardymo akademija kviečia išbandyti pažintinį nėrimą baseine arba ežere. Siūlo įvairaus lygio nardymo kursus.  Nuomoja, parduoda ir aptarnauja nardymo įrangą. Siūlo vykti į organizuojamas keliones po žymiausias ir populiariausias pasaulio nardymo vietas. Rengia stovyklas vaikams ir suaugusiems.

E.A. Klimų kaimo turizmo sodyba „Iešnalė“

Sodyba Žemaitijos nacionaliniame parke prie Iešnalio ežero. Apgyvendinimas. Pažintinis poilsis. Edukacija – Žemaitijos kulinarijos paveldas. Švenčių organizavimas. Svečių maitinimas. Pramogos sodyboje. Garinė pirtis. Dviračiai. Krepšinio aikštelė. Tinklinio aikštelė.

Irutės Varanavičienės Rankų darbo muilas

Natūralaus rankų darbo muilo, hidrolatų, arbatžolių, balto molio suvenyrų gamyba ir prekyba.

Jono Rabačiaus bitynas

Nuo 1996 m.  bitynas sertifikuojamas pagal Išskirtinės kokybės reikalavimus. Siūlo įsigyti ekologiško medaus ir kitų bičių produktų: duonelės, žiedadulkių, vaško,  bičių pikio, natūralaus vaško žvakių.

Rasos ir Vaido Drungilų keramikiniai darbai

Jau 30 metų gamina ir parduoda keramikinius suvenyrus, dekoruotus gintaru.

Rimanto Juozo Dailidonio kaimo turizmo sodyba „Ežero bangelė“

Sodyba „Ežero bangelė“ įsikūrusi Žemaitijos nacionaliniame parke prie Beržoro ežero. Specializacija. Apgyvendinimas. Edukacija – Babūnės žolelių arbatos kelias.  Garinė pirtis su nedideliu baseinu. Krepšinio aikštelė. Tinklinio aikštelė. Sodybos privalumai. Laužavietė. Pavėsinė. Žvejyba. Valčių nuoma.

TŪB „Meškinas“

Mažeikių spaustuvė. Skaitmeninė ir ofsetinė spauda.

UAB “Mirilda”

Maisto parduotuvės, mažmeninė prekyba, kepyklėlė, ūkio prekės.

UAB „Žemsodis“ 

Organizuoja vandens keliones visos Lietuvos upėmis bei ežerais. Parduoda ir nuomoja baidares, kanojas, irklentes, katamaraną. Sodyboje “Žemsodis“ siūlo nakvynę, pirtį, maitinimą.

VšĮ Vaikų ir jaunimo centras „Džiaugsmo slėnis“

Organizacija vienija vaikus nuo 6 metų amžiaus ir jaunimą iki 30 metų. Veikia laisvalaikio užimtumo srityse. Organizuoja stovyklas, plėtoja savanorystę, dalyvauja tarptautinėse jaunimo mainų programose.