Turizmas

Telšių turizmo klasteris

Asociacija „elšių turizmo klasteris“ logo

Asociacijos „Telšių turizmo klasteris“ nariai 2019 metais susivienijo į vieną organizaciją, turėdami tikslą apjungti turizmo paslaugas teikiančius verslininkus, su turizmu susijusias viešąsias įstaigas bei įmones bendrai veiklai. Dirbant kartu, siekiama pritraukti į Telšių kraštą ir kaimynines vietoves daugiau svečių, ilgesniam laikui liekančių turistų, prisidedama formuojant vieningo turistinio regiono įvaizdį bei konkuruojant šalyje, o taip pat tarptautiniu mastu. Dalyvaujama pažintinio, pramoginio, sportinio, poilsinio, kultūrinio, meninio, kulinarinio pažinimo turizmo Žemaitijos regione plėtroje. Asociacija „Telšių turizmo klasteris“ koordinuoja savo narių veiklą, atstovauja jų interesus ir siekia jų įgyvendinimo.  Apie asociaciją „Telšių turizmo klasteris“, jos veiką ir teikiamas paslaugas plačiau galima sužinoti  www.telsiaiklasteris.lt

 

Koordinatorius

Asociacija „Telšių turizmo klasteris“

pastas@telsiaiklasteris.lt

+37068677533

pastas@tikslius.lt

Asociacija „elšių turizmo klasteris“ logo

Nariai

Gražinos sodyba

Salės nuoma pobūviams, kitiems renginiams. Apgyvendinimas, pirtis, stovyklavietė, privatus parkas, tvenkinys. Žemaitiško maisto degustacija. Renginių organizavimas. Aktyvios pramogos – dažasvydis, vaikų vasaros stovyklos, žaidimai parke.

 

 

 

Kontėna

Sertifikuoti Tautinio paveldo produktai: žemaitiškas kąstinys, šakočiai, gira, morkų cukierkos, obuolių sūriai ir … dar daug ko iš močiutės receptų knygelės. Įvairių produktų edukacinės programos.

Liumuzino ir plausto nuoma Telšiuose

Limuzino nuoma. Pontoninio plausto nuoma pasiplaukiojimui Masčio ežere.  Aktyvios vandens pramogos – vandens slidės, padanga, parašiutas.

Šatrijos Legenda

Šeimyninis restoranas, dirbantis pagal išankstinę rezervaciją. Patalpų nuoma pobūviams, kitoms šventėms, susitikimams. Renginių organizavimas. Maistas banketams, furšetams, vestuvėms ir kitiems šventiniams renginiams pagal užsakymą „Šatrijos legenda“ restorane arba pristatymas į pageidaujamą vietą. Tortai, desertai, užkandžiai, vieno kąsnio sumuštiniai pagal užsakymą. Mobilus maisto furgonas bet kuriai šventei.

Sodyba „Angelų malūnas“

Salės nuoma pobūviams, šventėms ir kitiems renginiams. Apgyvendinimo paslaugos. Lietuviška pirtis su profesionalaus pirtininko paslaugomis. Pažintinės ir edukacinės pirties programos. Ekskursija po „Angelų malūną“, parką, akmenų labirintą. Baltų apeigos ir ritualai. Baidarių nuoma plaukimui Virvytės upe. Palapinių stovyklavietė su didele pavėsine, tinklinio aikštelė. Pavėsinės ant vandens, kubilo nuoma. Žvejyba tvenkinyje. Paslaptingieji miško namukai.

Sodyba „Kaimo rojus“

Pokylių salės, mažosios salės nuoma vestuvėms, pobūviams, kitiems renginiams. Maitinimo ir svečių apgyvendinimo paslaugos renginių metu. Salės, stalų, aplinkos dekoravimas. Pirties nuoma. Svečių pervežimas mikroautobusu. Žvejyba tvenkinyje.

Telšių apskrities verslo inkubatorius

Salės nuoma konferencijoms, seminarams, susirinkimams ir kitiems renginiams. Pasitarimų salės, mokymų klasės nuoma. Konferencijų, seminarų ir kitų renginių organizavimas.

Telšių baidarės

Baidarių nuoma plaukimui Virvytės, Minijos upėmis, Masčio ežere. Stovyklavietės nuoma žygiams ir kitiems renginiams.
Baidarių ir žygeivių nuvežimas ir parvežimas. Palapinių, miegmaišių ir kito plaukimui baidarėmis reikalingo inventoriaus nuoma.

                                    

VšĮ Telšių menų inkubatorius

Telšių menų inkubatorius

Salės nuoma konferencijoms, seminarams, susirinkimams ir kitiems renginiams. Biurų nuoma. Kompiuterinės įrangos, skirtos kūrybinių industrijų atstovams, nuoma. Edukacinės programos kūrybinėse dirbtuvėse su profesionaliais menininkais. Konsultacinės paslaugos.

Telšių menų inkubatorius

Telšių viešbutis

Apgyvendinimo paslaugos Telšių miesto centre.

Tikslius

Vasaros poilsio namelių nuoma Šventojoje. Interneto svetainių kūrimas, administravimas. SEO paslaugos. Logotipų kūrimas. Maketavimas. Vertimų į/iš anglų kalbos paslaugos.

     

Žemaitijos turizmo informacijos centras

Informacijos apie Telšių turizmo paslaugas ir turizmo išteklius teikimas. Informacinių leidinių leidimas ir platinimas. Prekyba suvenyrais. Gido paslaugos. Tarpininkavimas įsigyjant keltų, autobusų bilietus, užsakant apgyvendinimo, maitinimo, pramogų ir laisvalaikio paslaugas. Ekskursijų ir renginių organizavimas Biržuvėnų dvare.