Gamyba ir inžinerija

Rocket Cluster – inžinerinio projektavimo bei gamybos įmonių klasteris

„Rocket Cluster“ klasteris – tai jungtinės veiklos pagrindu veikianti organizacija, kurios nariai teikia inžinerinio projektavimo, gamybos ir kitas su šia veikla susijusias paslaugas. Klasterio nariai suvienijo savo veiklas, kompetencijas ir kontaktus siekdami plėsti inžinerinių paslaugų ir gaminių eksportą, didinti įmonių produktyvumą, efektyvumą, inovacijų kūrimą, prekių ir paslaugų eksportą. Projekto įgyvendimui, su numatomomis išlaidomis, skiriamas biudžetas  345 420,36 EUR.

Tikslai:

 • Kurti naujus produktus ir technologijas.
 • Teikti paraiškas į įvairius finansavimo šaltinius, struktūrinius fondus ir pritraukti investuotojus.
 • Įsilieti į tarptautines tinklaveikos organizacijas.
 • Jungtinėje veikloje dalyvauti tarptautiniuose pirkimų konkursuose.
 • Plėsti klasterio ir jo narių kompetencijas bei kelti kvalifikacijas.

www.rocketcluster.lt

Didžiausi pasiekimai:
1. „Rocket Cluster”, „Metal Production” ir “Sirputis” įmonės jungtinėje veikloje vykdys projektą „Maistinių jūros dumblių universalios padėties-modulinio kultivavimo, automatizuoto derliaus nuėmimo technologija“. Bendra projekto vertė 4 mln. EUR.
2. „Rocket Cluster“ tapo tinklo „The Submariner network“ nariu ir mentoriumi (www.submariner-network.eu)

3. „Rocket Cluster“ tapo European Algae Biomass Association nariu (www.eaba-association.org)

Koordinatorius

UAB Metal Production

UAB „Metal Production“ įkurta 2011 m., siūlo inžinerijos ir agentavimo perkant konsultavimo paslaugas iš Baltijos regiono. Rinkoje daugiausia dėmesio skiriame jūrų ir naftos pramonei, tiekiant aukštos kokybės paslaugas ir produktus konkurencingomis kainomis. UAB „Metal Production“, turi sukaupę išsamias žinias ir platų tiekėjų tinklą Baltijos regione, sparčiai auga ir tobulėja.

Didžiuojamės ilgalaikiu bendradarbiavimu su įmonėmis: Parat Halvorsen AS, Seaweed Energy Solution AS, NorDan AS, Verhoef Gangway Systems, Palmesus AS, Verhoef Tectrans Flex Systems AS ir kt.

[email protected]

+370 676 34424

www.metalproduction.lt


Nariai

BE LIVE

Pažangi statybų inžinerinio konsultavimo komanda, skaidriai ir kokybiškai kurianti tvarią aplinką.

 • Skaitmeninis projektavimas
 • Projektų ir statybų valdymas
 • Teritorijų planavimas
 • Projektų planavimas
 • Aplinkosaugos paslaugos
 • Breeam

Dižiuojamės suprojektavę ir/arba pasatę pastatus klientams: CONTINENTAL, DOVISTA, IKEA, ABB, KORMOTECH, LIBRA VITALIS, FINFOAM, ENTAFARMA, LINDE AGA

*Neasocijuotas narys

Industrial Heroes

„Industrial Heroes“ yra LZT grupei priklausanti gamybos įmonė, kuri specializuojasi plastikinių talpų, konteinerizuotų sprendimų bei nestandartinių gaminių iš plastiko gamyboje.

SPECIALIZUOTA UŽSAKOMOJI GAMYBA:
– Konteinerizuoti sprendimai – talpos skysčių ir chemikalų laikymui, techninės talpos nuotekų valykloms (buferinės, MBR, MBBR, perteklinio dumblo, aeracijos talpos), techninės patalpos, anaerobinės sistemos talpyklos, šilumos paskirstymo taškai;
– Plastikinės talpos – požeminės, antžeminės;
– Plastikinių bei plieninių vamzdynų surinkimas bei įrengimas;
– Nestandartinių gaminių iš plastiko gamyba.

UAB „Aksonas”

Mechaninių įrengimų projektavimas, gamyba, instaliavimas, gamybos automatizavimas. Net 80 procentų įrengimų pagaminti pagal originalų vienetinį projektą. Įmonė yra vienintelis humanoidinių robotų manipuliatorių atstovas Europoje.

 

UAB „Anaga”

Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK) sistemų projektavimas, montavimas, aptarnavimas ir remontas visoje Lietuvoje ir Šiaurės Europoje. Oro kondicionierių, šilumos siurblių ir vėdinimo įrangos pardavimas.

Didžiuojamės suprojektavę ir sumontavę įrengimus įmonėms:  Swedbank, SEB bankas, Maxima, Rimi

UAB „Santaviltė”

Automatinio valdymo ir elektros inžinerijos sistemų, judesio valdymo, pozicionavimo ir mechatroninių sistemų projektavimas, surinkimas-montavimas, paleidimas ir derinimas. PLV, HMI ir SCADA programavimas, pastatų inžinerinių sistemų valdymo (BMS), žvejybinio laivyno inžinerinių sistemų, šaldymo sistemų, R&D paslaugos bei serviso paslaugos. ISO 9001 kokybės vadybos sistema.

UAB „TeleSoftas“

Telesoftas – inovacijų kompanija, įgyvendinanti drąsias verslo idėjas. Mes padedame savo partneriams įsisavinti skaitmeninę transformaciją, naudodamiesi 15 metų patirtimi produktų inžinerinių sprendimų kūrime, pasitelkdami pažangiausias technologijas. Mūsų komanda susideda iš aukščiausio lygio ekspertų, inžinierių ir dizainerių 6 miestuose, įskaitant Amsterdamą, San Franciską ir Ciurichą, bei trijuose Lietuvos miestuose. Įkurti vadovaujantis tinklaveikos, atviro bendradarbiavimo principais, mes siekiame pagerinti socialinę gerovę per pažangiausias technologijas, inovacijas ir patirtį.

 • Verslo konsultavimas
 • IT produktų inžinerija
 • Mobilių aplikacijų vystymas
 • Programinės įrangos vystymo paslaugos

*Neasocijuotas narys