Kūrybinės industrijos

We Are Baltic klasteris

Klasteris siūlo platų ir įvairų išskirtinių dizainų kolekciją, kaip:

  • Baldų tekstilė;
  • Tekstilė ir dizainas;
  • Uniformos;
  • Tapetai;
  • Dovanos;
  • Vonios kambarys ir SPA;

Klasteris taip pat kuria specialius dizainus, kurie skirti „HoReCa“ verslo sektoriaus poreikiams.

Koordinatorius

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai

[email protected]

+370 616 02799

www.cci.lt


Nariai

UAB „Audėjas”

Audiniai baldams ir namų tekstilei nuo 1946. Pagaminsime minkštus baldus pagal Jūsų pageidavimus ir naujausias technologijas.

UAB „LOCALUS”

Lietuviško dizaino namai LOCALS.LT, pristatantys didžiausią vietos dizainerių asortimentą Lietuvoje, po savo stogu talpina tik preciziškai atrinktus, konceptualaus ir modernaus dizaino bei ypatingos kokybės prekės ženklus ir jų produktus. Nuo išskirtinio dizaino drabužių ir aksesuarų moterims, vyrams ir vaikams iki interjero detalių namams ir net gurmaniškų skanėstų.

UAB „Miranda Design Solutions”

Originalių ir vienetinių tapetų spauda. Įgyvendinkite visas savo interjero idėjas pasitelkę šiuolaikinę skaitmeninę spaudą. Pateikite savo vizijas, piešinius, nuotraukas ar brėžinius ir mes parengsime bei suderinsime maketa bei atspausdinsime. Pasirinkite norimą tapetų faktūrą ir turėsite originaliausias sienas!

UAB „Tantas”

UGi Dress Code – tai išskirtinės uniformos viešbučių, restoranų ir kitų maitinimo įstaigų, parduotuvių, SPA bei grožio salonų darbuotojams.

UAB „Decoflux”

Decoflux – Lietuviškas prekės ženklas, kuriantis pačios aukščiausios kokybės namų tekstilės gaminius: patalynę, lovatieses, pledus, chalatus, stalo tekstilę ir kitus produktus. Įsikūrusi Vilniaus Senamiestyje, ekspertų komanda gyvuoja jau daugiau nei dešimtmetį o Decoflux gaminiai atpažįstami 33 pasaulio šalyse ir sutinkami daugelyje viešbučių, restoranų, bei spa centrų. Dirbdami ne tik su savo prekės ženklo kolekcijomis, bet ir su privačiais prekių ženklais, puikiai išmanome savo sritį ir visada randame sprendimus patiems išrankiausiems klientams.

VšĮ „Audimo manufaktūra”

Rankų darbo išskirtinio dizaino gaminiai iš natūralių medžiagų – lino vilnos, šilko. Kilimėliai grindims, takeliai stalui, šalikai, skraistės, suknelės