IRT

Klasteris BLASTER

Klasteris Blaster buvo įkurtas 2015-ais m. ir šiuo metu jungia šias kompanijas: UAB TeleSoftas, UAB SneakyBox, UAB Adeo Web ir UAB E-Bros, kuriose dirba daugiau nei 300 skaitmeninio pasaulio ekspertų.

Klasteris vienija sparčiai augančias IT kompanijas, kuriančias aukštos pridėtinės vertės technologinius produktus ir paslaugas. Klasterio tikslas yra didinti inovacijų potencialą, tarptautinį konkurencingumą ir pardavimų apimtis, vystyti patrauklų produktų ir paslaugų paketą įvairiems klientams. Klasterio narių sprendimai naudojami įvairiose pramonės šakose kaip telekomunikacijos, sveikatos priežiūra, logistika, finansinės paslaugos, menas, kultūra, edukacija ir kitos sritys. Svarbiausia, Blaster yra bendruomenė kūrybiškiems ir iššūkius mėgstantiems technologijų specialistams, padedanti realizuoti jų idėjas.

Koordinatorius

UAB TeleSoftas

TeleSoftas tai globali Lietuvos kompanija, turinti padalinius Ciuriche, Amsterdame ir San Franciske. 80% paslaugų eksportuojama į Skandinavijos šalis, Jungtinę Karalystę, Vokietiją, Šveicariją ir JAV. 2017-aisiais TeleSoftas pateko į Deloitte ir Financial Times sąrašus kaip viena greičiausiai augančių kompanijų Europoje. Įmonė veikia kaip technologinis partneris, konsultuojantis klientus ir pasirūpinantis visu inžinerinių sprendimų procesu. TeleSoftas neapsiriboja tik technologinių sprendimų tiekimu, bet padeda spręsti verslo problemas.

[email protected]

+370 687 71384

https://telesoftas.com/


Nariai

Tandemum

Tandemum – skaitmeninių sprendimų agentūra, padedanti klientams kurti prasmingus ryšius su savo auditorija. Mūsų stiprybė – internetiniai puslapiai, el. parduotuvės ir skaitmeninė rinkodara. Pasitelkę šį įrankių spektrą padedame verslams siekti užsibrėžtų tikslų bei kurti įsimintinas vartotojų patirtis. Jei norite internete tapti daugiau nei sekundę matomu žybsniu, mums pakeliui.

UAB ADEO WEB

Adeo Web yra ekomercijos sprendimų kompanija, įkurta 2009-aisiais. Įmonėje dirba daugiau nei 40 žmonių trijuose biuruose: Kaune, Čikagoje ir Stokholme. Pagrindinės veiklos sritys – B2B ir B2C ekomercijos platformos ir sprendimai klientams, apjungiantys visus svarbiausius komponentus, reikalingus sėkmingam ekomercijos projektui: strategija, UX/UI optimizacija, turinio kūrimas ir skaitmeninės rinkodaros veiksmai.

UAB E-Bros

E-Bros yra internetinių sprendimų konsultavimo ir programinės įrangos įmonė, įkurta Kaune. Kompanija kuria technologinius sprendimus klientams visame pasaulyje. Pagrindinės sritys yra internetinių bei ekomercijos sprendimų, mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Klientams siūlome pilną technologijų rinkinį tiek mobiliems, tiek interneto projektams. E-Bros sėkmingai sukūrė ir įdiegė įvairius sprendimus: bendradarbystės erdvės valdymo platformą, logistikos ir krovinių valdymo, apsaugos valdymo sistemas, ekomercijos platformą ir daugelį kitų.

UAB SneakyBox

SneakyBox yra skaitmeninių produktų ir paslaugų studija, kurianti žaidimus, VR/AR produktus, interaktyvius inžinerinius sprendimus. Nuo 2012-ųjų studija nuolat auga ir plečia siūlomų paslaugų spektrą: vidinių žaidimų kūrimas, pilno ciklo žaidimų kūrimo paslaugos, žaidimų pritaikymas įvairioms platformoms (porting), virtualios bei papildytos realybės patirtys bei kiti interaktyvūs sprendimai.