IRT

DIGITAL LITHUANIA – Lietuvos IT įmonių klasteris

Digital-Lithuania yra Lietuvos IT įmonių klasteris, kurio tikslas – skleisti informaciją apie Lietuvos IRT sektoriaus potencialą, didinti klasterio narių konkurencingumą ir siūlyti skaitmeninės vyriausybės bei skaitmeninio verslo sprendimus Lietuvos ir tarptautinėms įmonėms.

Digital-Lithuania klasterio vizija yra tapti patikimu ir pripažintu IT įmonių aljansu, partneriu, kuriančiu novatoriškus ir konkurencingus skaitmeninės valdžios ir skaitmeninio verslo sprendimus, sukuriančius pridėtinę vertę.

Klasterį sudaro 7 nariai: „Agmis“, „Algoritmų sistemos“, „Alna“, „Asseco“, „Blue Bridge Code“, NRD, „Iamus“.

Klasterio koordinatorius – Lietuvos IRT asociacija INFOBALT.

Koordinatorius

Asociacija "INFOBALT"

INFOBALT – nacionalinio informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus asociacija. INFOBALT siekia sukurti geriausias sąlygas IRT rinkos augimui ir tiesiogiai padeda sektoriaus įmonėms sėkmingai eksportuoti.

office@infobalt.lt

8 6 102 0212

www.infobalt.lt


Nariai

Agmis, UAB

„Agmis“ yra novatoriškų sprendimų įmonė. Mes kuriame klientams pritaikytus programinės įrangos sprendimus visame pasaulyje. „Agmis“ 2007 m. įkūrta vienos didžiausių Baltijos šalyse IT bendrovių vykdomoji komanda. Mūsų vizija – tapti pirmaujančia programinės įrangos tiekėja, kuriant novatoriškiausius ir profesionaliausius IT sprendimus. „Agmis“ yra įmonė, kurioje tiek klientas, tiek darbuotojas kuria šiuolaikiškus sprendimus.

Algoritmų sistemos, UAB

„Algoritmų Sistemos“ padeda vyriausybinėms organizacijoms virsti skaitmeninėmis organizacijomis konsultuojant ir kuriant efektyvias įmonių informacines sistemas, kurių pagrindinė veikla yra: nacionalinis ir regioninis mokesčių administravimas, mokesčių surinkimo gerinimas, e-sveikata ir nacionalinis sveikatos draudimas, rinkimų valdymas, nacionalinis ir regioninis atliekų tvarkymas ir balsu valdomos informacinės sistemos. „Algoritmų Sistemos“ valdo „INVL Technology“ – „Nasdaq Vilnius“ kotiruoja uždaro tipo investicijas į IT verslo bendrovę. „INVL Technology“ valdomos įmonės veikia kaip klasteris ir įgyvendina bendrus projektus daugiau nei 50 pasaulio šalių.

Alna Business, UAB

„ALNA Business“ yra pasaulinis verslo valdymo ir inovatyvių sprendimų, taip pat priežiūros paslaugų teikėjas. Esame „Microsoft Dynamics ERP“ sprendimų ir pažangių SAP valdymo sprendimų finansų planavimo, biudžeto sudarymo ir konsolidavimo ekspertai. Mes pristatėme daugiau nei 400 ERP projektų visame pasaulyje, o mūsų klientų portfelis apima didžiausias regiono įmones ir vietos centrinės valdžios institucijas.

Asseco Lietuva, UAB

„Asseco Lietuva“ yra programinės įrangos kūrimo įmonė ir pirmaujanti sistemų integratorė Lietuvoje, priklausanti „Asseco Group“. Pagrindinės „Asseco Lietuva“ verslo sritys yra informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimas, specializuoti programinės įrangos sprendimai įmonės verslo procesams automatizuoti. „Asseco Lietuva“ turi didelę patirtį šiuose sektoriuose ir srityse: dokumentų ir turinio valdymas, bibliotekų, muziejų ir archyvų procesų automatizavimas, draudimo verslo valdymas, specialūs sprendimai viešajam sektoriui.

Bendrovė programinės įrangos kūrimo versle užsiima daugiau nei 25 metus. Tai kokybės vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001: 2008 reikalavimus, o informacijos saugumo valdymo sistema atitinka ISO / IEC 27001: 2013 standarto reikalavimus.

Blue Bridge, UAB

„Blue Bridge Code“ yra viena iš pirmaujančių „Microsoft .NET“ programinės įrangos kūrimo įmonių Lietuvoje. Individualizuotos programinės įrangos kūrimas „Blue Bridge Code“ yra skirtas pasiekti išskirtinių rezultatų, kurie padidina jūsų verslo vertę. Mūsų programinės įrangos inžinieriai yra ekspertai, kurie dirba kartu su jumis kiekviename proceso etape kaip speciali produktų komanda, kuri padės išspręsti pačias sudėtingiausias problemas. Mūsų bendradarbiavimas visose organizacijose skatina kūrybinį mąstymą, kuris duoda puikių rezultatų.

IAMUS inovacijos, UAB

„Iamus“ yra tarptautinė programinės įrangos įmonė, įsikūrusi Singapūre, turinti biurus Miunchene ir Klaipėdoje. „Iamus“ teikia novatoriškus sprendimus, leidžiančius klientams vizualizuoti, stebėti, valdyti ir optimizuoti savo aplinką, siekiant pagerinti gyvenimo kokybę, sumažinti poveikį aplinkai ir energijos sąnaudas. „Iamus“ paslaugų teikimo sistema (SDF) yra unikali sistema, sujungianti laidinius ir belaidžius jutiklius, socialinius tinklus, mobilųjį ir virtualųjį pasaulius per standartinių protokolų rinkinį, kuris suteikia atvirą, lanksčią, saugią ir keičiamą platformą intelektualiųjų „SmartSpheres“ kūrimui, gali būti prijungtas saugiai ir globaliai.

NRD Cyber Security, UAB

„NRD Cyber ​​Security“ yra kibernetinio saugumo technologijų konsultavimo, reagavimo į įvykius ir taikomųjų tyrimų įmonė. Bendrovė daugiausiai dėmesio skiria paslaugų teikimui specializuotiems viešųjų paslaugų teikėjams (teisėsaugai, nacionaliniams CERT, telekomunikacijoms, nacionaliniams komunikacijos reguliuotojams, nacionalinei kritinei infrastruktūrai), finansų pramonei ir korporacijoms, turinčioms didelį duomenų jautrumą. „NRD Cyber ​​Security“ kontroliuoja „INVL Technology“, UTIB – „Nasdaq Vilnius“ kotiruojamos uždarosios investicijos į IT verslo įmonę. „INVL Technology“ valdomos įmonės veikia kaip klasteris ir įgyvendina bendrus projektus daugiau nei 50 pasaulio šalių.