2020 Gegužės 27 d.15:00

Nuotolinis seminaras „Galileo Masters ir Copernicus Masters konkursai – galimybės inovatyviems kūrėjams“

Organizatorius: MITA

Vieta: Webex platforma

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į nuotolinį seminarą „Galileo Masters ir Copernicus Masters konkursai – galimybės inovatyviems kūrėjams“, kuris vyks anglų kalba. Renginio tikslas – pristatyti „Galileo Masters ir Copernicus Masters“ konkursus.

Seminare kviečiami dalyvauti inovacijų kūrėjai, startuoliai, verslo ir pramonės atstovai, mokslininkai ir tyrėjai, klasterių nariai – įmonės, gebančios kurti palydovinės navigacijos ir žemės stebėjimo technologijas.

Registracija į seminarą

„Galileo Masters“ konkursas prisideda prie bendros ES idėjos ir skatina kurti naujus produktus ir paslaugas, kurios naudoja „Galileo sistemos“ teikiamus duomenis.

„Copernicus Masters“ konkursas skirtas kurti įvairias paslaugas ir aplikacijas, kurios naudoja „Copernicus Sentinel“ palydovų duomenis ir sprendžia įvairius aplinkosaugos, visuomeninius iššūkius.

Inovatyvių idėjų konkursuose kviečiami dalyvauti startuoliai, mažos ir vidutinės įmonės, mokslininkai, tyrėjai, studentai, kurie gali pretenduoti laimėti tarptautinius „Kosmoso Oskarus“.

Finansuojamas netradicinių sprendimų ir inovacijų kūrimas pagal kiekvienam iš konkursų numatytus iššūkius. Bendras prizinis fondas siekia apie 1,5 mln. EUR:

  • konkursų iššūkių laimėtojai gali laimėti nuo 5000 iki 10 000 Eur čekius paslaugoms, techninių ir verslo konsultacijų paketus ir kt. prizus;
  • pirmieji šeši “Galileo Masters” tarptautinio konkurso nugalėtojai laimės galimybę dalyvauti Galileo Inkubavimo programoje, kurios vertė siekia net 62.000 EUR;
  • „Copernicus Masters“ tarptautinio konkurso laimėtojas papildomai gaus 10.000 EUR prizą;
  • MITA teikiami prizai: 5.000 EUR vertės inovacijų konsultavimo paslaugos (konsultacijos tarptautinių mokslo ir inovacijų programų paraiškų rengimo klausimais, konsultacijos įmonėms, ketinančioms pradėti vykdyti MTEPI veiklas ar siekiančioms didinti jau vykdomų efektyvumą), ir kelionė į apdovanojimų ceremoniją, kuri gruodžio mėn. planuojama Berlyne (Vokietijoje).

Paraiškas galima pateikti iki š.m. birželio 30 d.

Pasiteirauti apie konkursus galite MITA/Lietuvos kosmoso biure el. paštu: space@mita.lt.