2019 Gegužės 09 d.09:00

Komunikacija – klasterio kelias į sėkmę

Organizatorius: MITA, LIC, InoLink

Vieta: Congress Hotel, Vilniaus g. 2, Vilnius

Kviečiame į tematinį renginį, skirtą pagilinti klasterių narių ir klasterių koordinatorių žinias apie komunikaciją, jos svarbą ir įtaką klasterio veiklai. Renginio lektorė – pasaulinio lygio „Paper Province“ klasterio vadovė Maria Hollander, pradėjusi savo karjerą nuo rašytojos IT srityje pozicijos.

Maria turi daugiau apie 18 metų darbinės patirties įvairiose vadybos pozicijose, yra dirbusi tokiose žinomose kompanijose IT srityje kaip Ericsson AB ir Tieto AB. Pagrindinės jos kompetencijos sritys: klasterio plėtra ir strategija, inovacijų procesas, įsitraukimas į regioninę plėtrą, pokyčių vadyba ir verslo vystymas.

Renginys vyks anglų kalba, dalyvavimas nemokamas, bet registracija privaloma.

Detalią visos dienos renginio programą rasite čia. Registruokitės čia.

Šis renginys yra viena iš Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) koordinuojamo projekto „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra“ (InoLink) veiklų. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projektas vykdomas kartu su partneriu – Lietuvos inovacijų centru (LIC), o jo tikslas – skatinti įmonių jungimąsi į klasterius, didinti klasterių brandą, skatinti augimą bei tarptautinį bendradarbiavimą.