2017 Spalio 20 d.

Klasterių kontaktų mugė renginyje HostMilano

Organizatorius: Business Beyond Borders

Vieta: Milanas, Italija

HostMilano yra jau 40 kartą organizuojama, viena svarbiausių HORECA, maisto ir maisto paslaugų, viešbučių, mugė, skirta šios srities specialistams. Renginio tikslas – sukurti greitą ir efektyvų būdą maisto ir turizmo srityse veikiantiems MVĮ ir klasteriams surasti potencialius užsienio verslo partnerius.

Tarptautinių kontaktų mugių klasteriams programa Business Beyond Borders (BBB) renginio dalyviams siūlo pasinaudoti nemokama galimybe sudalyvauti jų iniciatyva organizuojamoje kontaktų mezgimo platformoje. Prognozuojama, kad BBB kontaktų mugėje dalyvaus apie 200 tarptautinių kompanijų, ieškančių partnerių.

Renginys vyks Milane, spalio 20-24 d. Būtina registracija čia. 

Apie BBB ir kontaktų muges

Business Beyond Borders (BBB) – tai nauja Europos komisijos iniciatyva, kuri turėtų padėti verslui, ypač MVĮ ir klasteriams, plėstis tarptautiniu mastu. Taip siekiama padidinti ekonomikos augimą Europos viduje ir už jos ribų.

BBB veikla apima specializuotų B2B ir C2C (angl. Cluster to Cluster) kontaktų mugių organizavimą tarptautiniuose renginiuose, taip suteikiant pridėtinę vertę jų dalyviams, prisidedant prie įmonių plėtros į tikslines rinkas (Australija, Pietų Afrika, Indija, Čilė, Iranas ir kt.).