2017 Lapkričio 28 d.

Tarptautinė kontaktų mugė renginyje TRUSTECH

Organizatorius: Business Beyond Borders

Vieta: Kanai, Prancūzija

TRUSTECH tarptautinė konferencija-paroda yra skirta su mokėjimo ir identifikavimo technologijų vystymu dirbančiai bendruomenei. Čia numatomos naujos strateginės veiklos kryptys, ieškoma naujų būdų pritaikyti technologijas ir generuoti verslo galimybes. Renginys kasmet pritraukia daugiau nei 13 000 dalyvių, 350 parodos dalyvių ir 250 pranešėjų iš viso pasaulio.

Business Beyond Borders (BBB) iniciatyva TRUSTECH renginyje organizuoja nemokamą kontaktų mugę, orientuotą į MVĮ ir klasterius, veikiančius informacijos ir komunikacijos technologijų (IRT) ar skaitmeninių paslaugų srityse. Kontaktų mugės tikslas – sukurti greitą ir paprastą būdą užmegzti potencialias verslo partnerystes su užsienio kompanijomis ir klasteriais.

TRUSTECH renginys vyks lapkričio 28-30 d. Registracija į kontaktų mugę čia

Apie BBB ir kontaktų muges

Business Beyond Borders (BBB) – tai nauja Europos komisijos iniciatyva, kuri turėtų padėti verslui, ypač MVĮ ir klasteriams, plėstis tarptautiniu mastu. Taip siekiama padidinti ekonomikos augimą Europos viduje ir už jos ribų.

BBB veikla apima specializuotų B2B ir C2C (angl. Cluster to Cluster) kontaktų mugių organizavimą tarptautiniuose renginiuose, taip suteikiant pridėtinę vertę jų dalyviams, prisidedant prie įmonių plėtros į tikslines rinkas (Australija, Pietų Afrika, Indija, Čilė, Iranas ir kt.).