IRT

Clear Digital World klasteris

Clear Digital World klasteris jungia juridinius asmenis, kurių produktai, paslaugos ir veikla yra susijusi su įvairių intelektinės nuosavybės objektų kūrimu, atgaminimu, leidyba, platinimu bei apsauga Lietuvoje ir užsienyje. Klasterio nariai daugybę metų susiduria su vis didėjančias intelektinės nuosavybės neteisėto panaudojimo internete mastais, kurie kelia tiesioginę grėsmę verslo stabilumui ir darniam jo vystymuisi. Todėl bendras visų CDW narių interesas yra sukurti technologijas ir sprendimus, galinčius užkirsti kelią neteisėtam intelektinės nuosavybės naudojimui skaitmeninėje erdvėje bei nukreipti vartotojų srautus į teisėto turinio platformas bei platinimo tinklus.

Koordinatorius

UAB „Clear Digital World“

Clear Digital World klasteris jungia juridinius asmenis, kurių produktai, paslaugos ir veikla yra susijusi su įvairių intelektinės nuosavybės objektų kūrimu, atgaminimu, leidyba, platinimu bei apsauga Lietuvoje ir užsienyje. Klasterio nariai daugybę metų susiduria su vis didėjančias intelektinės nuosavybės neteisėto panaudojimo internete mastais, kurie kelia tiesioginę grėsmę verslo stabilumui ir darniam jo vystymuisi. Todėl bendras visų CDW narių interesas yra sukurti technologijas ir sprendimus, galinčius užkirsti kelią neteisėtam intelektinės nuosavybės naudojimui skaitmeninėje erdvėje bei nukreipti vartotojų srautus į teisėto turinio platformas bei platinimo tinklus.

info@cdw.lt

8 5 263 8777

www.cdw.lt


Nariai

Klaster

 „K. Saržicko firma“, SNB-REACT atstovas Lietuvoje 

Klaster

Lietuvos antipiratinės veiklos asociacija

Lietuvos antipiratinės veiklos asociacija (LANVA) vienija antipiratavimo, autorių ir gretutinių teisių apsaugos bei gynimo internete organizacijas

Lietuvos antipiratinės veiklos asociacija (LANVA), įsteigta 2006 metais, vienija juridinius asmenis, kurie veikia piratavimo internete, autorių ir gretutinių teisių apsaugos bei jų gynimo skaitmeninėje (interneto) erdvėje srityse. LANVA nuolat stebi ir vertina, kaip piratavimo internete problema reguliuojama galiojančiais teisės aktais ir sprendžiama valstybės institucijose.

LANVA veiklos prioritetai yra šie:
– visuomenės informavimo apie piratavimo internete daromą žalą kūrėjams ir galimus pavojus šių neteisėtų paslaugų vartotojams skatinimas;
– pažeidimų, daromų internete stebėjimas ir fiksavimas pagal autorių, kūrybinių industrijų produktų, kitų gamintojų, leidėjų ar teisių turėtojų užsakymą;
– intelektinių produktų kūrėjų, teisių turėtojų, platintojų interesų gynimas mažinant neteisėtą kūrinių platinimą internete;

LANVA veikla, skirtingai nuo kitų panašiose srityse veiklą vykdančių asociacijų, yra finansuojama išimtinai tik privačiomis jos narių lėšomis. LANVA yra klasterio „Clear Digital World“ (CDW) steigėja ir narė.

Klaster

UAB “BOD GROUP”

BOD yra daug daugiau nei CD ir DVD gamintojas. Nors mes ir dirbame šioje srityje daugiau nei 20 metų, tačiau mes išlikome jauna ir inovatyvia kompanija, kurią vienija meilė muzikai. Mūsų misija – padaryti viską,kad mūsų kliento kūrybinė vizija taptų realybe. Mes esame komanda, kur vienas kitam esame lyg šeima ir norėdami, kad mūsų klientas pasijustų tarsi mūsų komandos narys bei gamybos procesas vyktų kuo sklandžiau, mes esame pasiryžę padėti savo klientui kiekviename gamybos procese. 

BOD yra didžiausia pramoniniu būdu įrašomų CD, DVD, Blu-Ray diskų gamintoja Baltijos šalyse.

Klaster

UAB “Bod lenses”

Bendrovė „Bod Lenses“ priklauso vienai seniausių Lietuvoje aukštųjų technologijų gamybos kompanijų grupei BOD Group. „Bod Lenses“ įkurta 2014 m., jos pagrindinė vizija – gaminti aukštos pridėtinės vertės regėjimą gerinančius produktus ir diegiant pažangiausias technologijas tapti optikos produktų lyderiu Rytų Europos regione. 2020 m. pradžioje atnaujinta ir išplėsta „Bod Lenses“ lęšių gamykla atidaroma Vilniuje, perkėlus čia visą sukauptą patirtį ir technologinę bazę.
„Bod Lenses“ Free Form RX progresinių lęšių laboratorija – šiandien viena moderniausių Europoje. Čia instaliuota Vokietijos kompanijos „Schneider GmbH & Co.“ individualizuotų progresinių akinių lęšių gamybos linija MODULO LINE, kuri įkūnija mūsų viziją gaminti aukščiausios kokybės progresinius multifokalinius lęšius, maksimaliai adaptuotus vartotojo poreikiams.
Per 5 m. „Bod Lenses“, bendradarbiaudama su vienu didžiausių Vokietijos optikos įrenginių gamintoju „Schneider GmbH & Co.“ išplėtė techninę bazę ir pasiruošė naujam augimo laikotarpiui, kurį šiandien tęsia jau perkėlusi visą gamybą į BOD GROUP technologijų centrą Vilniuje, Mokslininkų g. 6A .
Klaster

UAB “Forum Cinemas”

„Forum Cinemas Vingis“ yra vienas moderniausių kino centrų Europoje ir Baltijos šalyse. Aukščiausios kokybės garso įranga (DTS, Dolby Digital), patentuota kino ekranų medžiaga, ypač patogios ir apgalvotai išdėstytos kėdės, jauki aplinka – visa tai žiūrovams garantuoja puikų ir kokybišką laisvalaikį.

Šiuo metu „Forum Cinemas“ gali pasiūlyti patalpų nuomą įvairiems renginiams: gimtadieniams, verslo susitikimams, klientų vakarėliams, seminarams, konferencijoms ir pan.

Visuose „Forum Cinemas“ kino centruose galima išsinuomoti kino salę uždaram kino filmo seansui, kurio metu galima organizuoti pristatymą, seminarą ar pasirinkto filmo peržiūrą. Mūsų kino barai gali pasiūlyti gaiviųjų gėrimų, kukurūzų spragėsių ir kitokių užkandžių iš baro meniu.

Kino centre „Forum Cinemas“ (Vilniuje) galima išsinuomoti ir VIP kino barą, esantį penktajame aukšte, suderinti  gėrimų ir užkandžių meniu. Pagal poreikius ir renginio koncepciją galima panaudoti ir kino centro fojė erdves.

Pagal kliento pageidavimus visada galime pasiūlyti daug kino filmų, turimą vaizdo ir garso aparatūrą.

 

Klaster

UAB “FS Company”

  • Rinkos tyrimai
  • Verslo konsultacijos
  • Neformalus suaugusiųjų švietimas
  • Moksliniai tyrimai
Klaster

UAB “Prototechnika”

Įmonė UAB ,,Prototechnika“ įkurta 1990 m. lapkričio 30 d. Pagrindinis UAB ,,Prototechnika“ produktas – verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos programa ,,EuroSkaita“. Jau daugiau nei 29 metus bendrovė specializuojasi kompiuterinių apskaitos sistemų kūrime ir jų diegime. Atliekamų paslaugų spektras apima nuo kompiuterinės įrangos pardavimo iki finansų apskaitos ir valdymo programos diegimo bei priežiūros. UAB „Prototechnika“ yra Microsoft produktų platintoja. Apskaitos programų šeima SKAITA yra modulinė sistema, turinti visas pagrindines šiuolaikinės kompiuterinės apskaitos dalis bei per 250 finansinių, valdymo, statistinių, prognozavimo ir kontrolės ataskaitų, – visa tai užtikrina sėkmingą programos panaudojimą įvairios veiklos įmonėms.

Klaster

UAB „Alma Littera”

„Alma littera“ yra didžiausia literatūros, skirtos suaugusiesiems, vaikams ir paaugliams, ir antroji pagal šviečiamosios bei mokomosios literatūros leidybos apimtį, leidykla Lietuvoje. 1990 m. lapkričio 16 d. įkurta leidykla leidžia geriausius ir populiariausius pasaulio rašytojų kūrinius bei lietuvių autorių kūrybą įvairaus amžiaus skaitytojams. Vienas pagrindinių leidyklos tikslų – pateikti kuo įvairesnių ir vertingesnių knygų, todėl jos vardas siejamas su visapusiška kokybe.

Jau daugiau kaip 25 metus leidykla vykdydama misiją skatinti pažinimo ir skaitymo poreikį, teikti pažinimo džiaugsmą ir skaitymo malonumą, įgyvendina savo viziją – „Lietuva – daugiausiai skaitanti šalis Europoje“.

Leidykla „Alma littera“ yra Lietuvos leidėjų asociacijos narė. Ji bendradarbiauja su Anglijos, Prancūzijos, Italijos, Vokietijos, Švedijos, Izraelio, JAV, Latvijos, Estijos, Rusijos ir daugelio kitų šalių leidyklomis. „Alma littera“ autoriai ir leidiniai kasmet pelno įvairiausius apdovanojimus Lietuvoje ir užsienyje.

Leidykla vysto populiariausią prekės ženklą vaikams Lietuvoje „Kakė Makė“, organizuoja kasmetinį „Paauglių ir jaunimo literatūros konkursą“, dalyvauja ir remia įvairias socialines akcijas ir iniciatyvas.

 

Klaster

UAB „Frauditoriai” 

Klaster

UAB „PCE Baltic“

Klaster

VšĮ “Projektų valdymo ir mokymų centras”

PVMC – VšĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“ įsikūrė 2006 metų pradžioje. Grupelė jaunų bei energingų verslo sektoriuje dirbančių žmonių pastebėjo, kad rinkoje dažnai trūksta ne idėjų, ne žmonių joms įgyvendinti, bet paprasčiausių žinių kaip idėjas įgyvendinti. Todėl įsteigėme viešąją įstaigą, kurios pagrindinis tikslas – skatinti žinių visuomenės plėtrą, mokymąsi visą gyvenimą, tobulinti gyventojų žinias, įgūdžius ir kompetenciją, siekti pilietinės visuomenės plėtros Lietuvoje rengiant ir įgyvendinant projektus, vykdant mokymus ir šviečiamąją veiklą.