06 balandžio d., 2020

Premium Oils, UAB

Mūsų įmonė siūlo augalinio aliejaus perdirbimo paslaugas, pradedant nuo įvairių sėklų, pavyzdžiui, rapsų, kokoso, kakavos pupelių, taukmedžio, smulkinimo, naudojant presavimo technologiją, nenaudojantį jokio tirpiklio cheminio ekstrahavimo proceso.

Sutraiškymas

„Premium Oils“ įmonė buvo įkurta įgyvendinant ambicingą idėją pastatyti pirmąją visos apimties UBR kokosų aliejaus perdirbimo gamyklą Rytų Europoje. Didėjanti egzotiško augalinio aliejaus paklausa, ilgi pristatymo laikotarpiai, nepastovi augalinio aliejaus rinka leido išvadai, kad klientams reikia siūlyti greitas ir lanksčias paslaugas konkurencingomis kainomis. Pagrindinis mūsų pranašumas yra tai, kad klientams galime pasiūlyti 1 dienos pristatymą. Laikui bėgant mūsų gamykla pradėjo perdirbti kitus augalinius aliejus, tokius kaip rapsų aliejus, palmių branduolių aliejus, taukmedžio sviestas ir kiti.

Rafinavimas

Augalinis aliejus gali būti gana subtilus produktas, kai reikia tobulinti. Visas augalinių aliejų potencialas gali būti pasiektas tinkamai apdorojant ir pasirenkant geriausią žaliavą rinkoje. Turėdami iki 20 metų patirtį aliejų ir riebalų pramonėje, galime klientams pasiūlyti pritaikytus sprendimus, didžiausią dėmesį skirdami kiekvienai detalei. Mūsų augalinio aliejaus perdirbimo įmonė gali perdirbti iki 6 skirtingų rūšių aliejų, naudodama tokius procesus kaip riebalų pašalinimas, neutralizavimas, balinimas ir dezodoravimas. Mes galime tiekti aukščiausios kokybės RBD alyvas su mažomis perdirbimo sąnaudomis.

Asmeninių etikečių pildymas ir pakavimas

Šiuo metu mūsų įmonė eksploatuoja 2 užpildymo linijas ir glaudžiai bendradarbiauja su Europos partneriais bei tiekėjais, todėl gali pasiūlyti ekonomiškai geriausią jūsų prekės ženklo sprendimą. Būdami lankstūs, mes visada ieškome naujų iššūkių ir esame pasirengę pasiūlyti geriausią sprendimą bet kokiai pakuotei, nesvarbu, ar tai būtų stiklinis indas, plastikinis butelis, ar net balionėlis.

Lankų g. 16, LT-62175

Alytus, Lietuva


Kitos naujienos

15 birželio d., 2021

Lietuvoje įkurtas pirmasis blockchain kompetencijų centras

2021 m. birželio 15 dieną, BCCS (Blockchain, Cyber Security and Compliance Solutions) klasterio iniciatyva įkurtas pirmasis Lietuvos blockchain kompetencijų centras „Blockchain…

03 birželio d., 2021

Verslo klasteriai – svarbi pagalba įgyvendinant Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonę

Lietuvoje veikiančių klasterių stebėsenos eiga – vienas iš praėjusią savaitę vykusiame Lietuvos klasterių politikos formavimo darbo grupės posėdyje aptartų klausimų….

31 gegužės d., 2021

Socialinių inovacijų klasteris gaivina Augustinų vienuolyno kompleksą

Tarp daugiau kaip penkiasdešimties aktyvių Lietuvos klasterių yra vienas, kuriame prioritetiškai siekiama generuoti socialinę-ekonominę vertę. Vos prieš metus įkurtas Lietuvos…

26 gegužės d., 2021

Ketvirtoji ar jau penktoji pramonės revoliucija – kaip neatsilikti?

Skaitmeninės strategijos permąstymas ir Pramonė 4.0 pritaikymas savo įmonėje – nauda reikšminga, tačiau kelias į ją atrodo didelis. Kokybės gerinimas,…