2018 Gegužės 15 d.10:00

Klasterio identitetas

Organizatorius: InoLink, MITA

Vieta: A. Goštauto g. 12, Vilnius (MITA)

MITA „Inolink“ projekto kvietimu į Lietuvą atvykstanti didelę patirtį klasterių vadybos srityje turinti  ekspertė Bianca Dragomir dalinsis savo žiniomis tematiniame renginyje „Klasterio identitetas“.

Bianca Dragomir yra Valensijos atsinaujinančios energetikos klasterio „AVAESEN“  vadovė, kuri 2016 m. tapo pirmąja moterimi laimėjusia geriausios klasterio vadovės Europoje titulą. B. Dragomir  taip pat priklauso įtakingam Europos pramonės apvaliam stalui „Industry 2030“ bei koordinuoja pirmąją „Ispanijos išmanių miestų idėjų kalvę“, kurią pati ir įsteigė. Jos pagrindinės domėjimosi ir veiklos sritys apima klasterių ir inovacijų ekosistemas, žaliųjų startuolių akceleravimą ir mentorystę, verslo ir tarptautiškumo plėtrą.

Renginio metu bus kalbama apie klasterio naudą klasterio nariams, pridėtinės vertės kūrimą klasterio nariams, bendrų projektų inicijavimą klasteryje ir klasterio koordinatoriaus funkcijas.

Renginys skirtas projekto  „InoLink“ brandinamų klasterių atstovams. „InoLink“ yra ES priemonės „Inogeb LT“ projektas, kurį MITA vykdo kartu su Lietuvos inovacijų centru. Projekto tikslas – skatinti įmonių jungimąsi į klasterius, didinti klasterių brandą, skatinti augimą bei tarptautinį bendradarbiavimą. Projektas ir jo veiklos yra finansuojami Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.