2018 Vasario 27 d.10:00

Kaip sutaupytą pelną panaudoti verslo plėtrai

Organizatorius: MITA

Vieta: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, A.Goštauto g. 12, II aukštas, Vilnius

Kviečiame Jus į Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros rengiamą seminarą „Kaip sutaupytą pelną panaudoti verslo plėtrai“.

Renginio metu bus pristatytos mokesčių lengvatos inovatyvioms, mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) veiklas vykdančioms įmonėms. Bus pateikta naudingų patarimų, kaip identifikuoti ar įmonės veiklos priskiriamos MTEP, kokiomis mokesčių lengvatomis inovatyvios įmonės gali pasinaudoti bei akcentuos, ką pravartu žinoti norintiems deklaruoti MTEP išlaidas.

Taip pat bus pristatytos galimybės įmonėms dalyvauti didžiausioje ES mokslinių tyrimų ir inovacijų programoje „Horizontas 2020“.

Kontaktai pasiteirauti: Raimondas Pučka, Tel. +370 600 46018, el. p. raimondas.pucka@mita.lt

Registracija

PROGRAMA

09:45REGISTRACIJA ir PASITIKIMO KAVA
10:00Sveikinimo žodis
10:10Mokesčių lengvatos kuriantiems naujus produktus: MTEP veiklų ypatumai

Ieva Kalpokaitė, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, MTEPI programų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vyr. specialistė

10:45KAVOS PERTRAUKĖLĖ
11:00„Horizontas 2020“: investicijos transportui

Viktorija Bražiūnaitė, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, MTEPI programų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vyr. specialistė.

11:30Kodėl įmonėms verta dalyvauti „Horizontas 2020“ programoje

Rima Rubčinskaitė, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, projekto „Inovacijų konsultacinės ir paramos paslaugos verslui – INOSPURTAS“ ekspertė.

12:00RENGINIO PABAIGA