2018 Birželio 07 d.09:00

Efektyvaus dalyvavimo tarptautiniuose renginiuose taisyklės

Organizatorius: MITA, InoLink

Vieta: A. Goštauto 12, MITA

Vis didėjantis Lietuvos klasterių dėmesys tarptautiškumo plėtrai, aktyvėjantis dalyvavimas užsienio renginiuose ir partnerių paieškos mugėse neišvengiamai formuoja naujų kompetencijų poreikį. Dalyvavimas įvairiuose renginiuose reiškia investicijas, o šių investicijų grąža ypač svarbi klasteriui. Kaip pasiekti kuo didesnę grąžą ir kuo efektyviau išnaudoti renginiuose atsiveriančias galimybes?

Į šį klausimą bus ieškoma atsakymo 3-ajame „InoLink“ tematiniame renginyje. Sėkmės receptais ir efektyvaus dalyvavimo tarptautiniuose renginiuose taisyklėmis su klasteriais pakviestas pasidalinti Gleb Maltsev iš Estijos.

Gleb Maltsev – efektyvios komunikacijos ekspertas, kuris ruošia kalbėtojus tokiems renginiams kaip Slush, Latitude59, TechChill ir lietuviškam LOGIN. Savo karjeros eigoje jis ne tik prisidėjo prie kelių sėkmingų startuolių sėkmės, bet yra ir Fundwise investitorių paieškos platformos bendraįkūrėjas. Ši platforma gali pasigirti pritraukusi beveik 1 mln EUR investicijų savo startuoliams.

Jo patirtis su aukšto lygio vadovais iš įvairiausių industrijų, puikios idėjų ir projektų pardavimo žinios ir turimi komunikacijos įgūdžiai žada įdomią ir naudingą dieną praleistą tematiniame renginyje birželio 7 d.

Registracija čia.

Renginys skirtas projekto  „InoLink“ brandinamų klasterių atstovams. „InoLink“ yra ES priemonės „Inogeb LT“ projektas, kurį MITA vykdo kartu su Lietuvos inovacijų centru. Projekto tikslas – skatinti įmonių jungimąsi į klasterius, didinti klasterių brandą, skatinti augimą bei tarptautinį bendradarbiavimą. Projektas ir jo veiklos yra finansuojami Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.