Energetika ir statyba, IRT

Išmaniųjų technologijų klasteris SMARTTA

 

Išmaniųjų technologijų klasteris SMARTTA – mokslo ir verslo junginys šiuo metu atliekantis išmaniųjų technologijų idėjų sklaidą bei ekspertinius vertinimus ir siekiantis darnios išmaniųjų technologijų plėtros Lietuvoje.

SMARTTA misija – išmaniųjų technologijų srityje kurti globaliai konkurencingus sprendimus, įgalinančius kiekvieną miestą, organizaciją ar fizinį asmenį atsakingai ir efektyviai gaminti, kaupti ir vartoti energiją bei kitus išteklius.

Koordinatorius

Išmaniųjų technologijų asociacija  (ITA)

 

Išmaniųjų Technologijų Asociacija (ITA) yra išmaniųjų technologijų sektoriaus ekonomine ir technine pažanga suinteresuotų juridinių asmenų savanoriškas susivienijimas, jungiantis su išmaniųjų technologijų veikla susijusias įmones ir asocijuotus narius, taip pat mokymo bei mokslo įstaigas.

Pagrindinis ITA tikslas – užtikrinti efektyvią komunikaciją tarp klasterio narių ir koordinuoti klasterio narių veiklą, įgyvendinant klasterio projektus.

www.smartta.eu

+370-698-37003

Susisiekti el. paštu

Nariai

LEI Lietuvos energetikos institutas

Lietuvos energetikos instituto veiklos sritys – technologijos, fizinių ir socialinių mokslų sričių moksliniai tyrimai ir eksperimentinė veikla.

www.lei.lt

Susisiekti el. paštu

+37061046809

UAB „Aedilis“

UAB „Aedilis“ – inžinerinių sprendimų įmonė, dirbanti elektros energetikos infrastruktūros ir pramoninės automatikos srityse.

 

www.aedilis.lt

Susisiekti el. paštu

+37068692212

UAB „EICenergy“

UAB EICenergy ekspertinė sritis – energijos vartojimo monitoringas. UAB EICenergy išmaniaisiais įrenginiais bei šiuolaikinėmis duomenų perdavimo technologijomis pagrįsta informacinė sistema leidžia pastoviai mažinti energijos sąnaudas ir suteikia galimybes nenutrūkstamai gerinti patį verslo valdymo procesą, o taip pat didinti įmonių pelningumą ir konkurencingumą.

eic-energy.com

Susisiekti el. paštu

+37068731924

UAB „Elgama sistemos“

UAB „Elgama sistemos“ veiklos sritis – automatizuotų apskaitos sistemų (AMR), reaktyviosios galios kompensavimo valdiklių, OEM produktų projektavimas, gamyba ir diegimas.

www.elgsis.lt

Susisiekti el. paštu

+37061155187

UAB Enso Projects

Projektuoja ir montuoja inžinerines pastatų sistemas vidutinės bei didelės apimties projektuose. Bendrovė siūlo visą paslaugų spektrą šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio bei nuotekų ir pastatų automatikos sistemų srityse.

ensoprojects.com

Susisiekti el. paštu

+370 37 322258

VGTU Vilniaus Gedimino technikos universitetas

VGTU – inovatyvus Lietuvos universitetas, lyderiaujantis technologijos mokslų srityje ir užtikrinantis šiuolaikines, į darbo rinką orientuotas studijas.

www.vgtu.lt

Susisiekti el. paštu

+37065688162

VšĮ „Respublikinis energetikų mokymo centras“

VšĮ Energetikų mokymų centras yra viena didžiausių Lietuvoje energetikos, statybų ir pramonės sektoriaus mokymo ir sertifikavimo staiga, kurios veikla apima darbuotojų mokymą, kvalifikacijos kėlimą, jų sertifikavimą, darbuotojų saugos ir sveikatos bei ekspertinių paslaugų teikimą.

www.remc.lt

Susisiekti el. paštu

+3705 237 4577